Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

U.S. Polo Assn. pánske kardigany s gombíkmi

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Tatiana Štofková

Dobrý deň, kardigán nám nesadol. Chcela by som ho vrátiť. Ako mám postupoveť?
Ďakujem Štofková

Zlavomat.sk

Dobrý deň Tatiana,
kontaktujte prosím priamo predajcu na info@aga24.cz.

Želám pekný deň

Katka

Dobry den, mala by som zaujem o dva produkty od vas, ako ich spojim do jednej objednavky, aby som platila len jedno postovne? Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Katka,

pokiaľ chcete objednať viac druhov, je potrebné byť prihlásený a vložiť do košíka všetky druhy, o ktoré máte záujem. Keď kliknete na tlačítko Kúpiť,presunie Vás do košíka a tam hore uvidíte možnosť Do košíka bolo pridané:U.S. Polo Assn. pánske kardigany s gombíkmi Vybrať ďalšiu ponuku », na ktorú kliknete a vyberiete ďalší druh o ktorý máte záujem. Ak by ste mali s nákupom naďalej problém, prosím kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk, prípadne na t.č. +421 232 117 321.

Želám pekný deň.

veronika sustiakova

Sveter prisiel ale absolutne nie ten co je na obrazku, ktory som objednala? Objednala som s gombikmi a prisiel bez gombikov? Vymente mi to.

AGA24 s. r. o.

Dobrý den, prosím kontaktujte nás na info@aga24.cz .
Hezký den

JARMILA

Dobry deń,,chcela by som sa spýtať či sú to origináli?Máte tam veĺkostnu tabuĺku kde je pri velkosti M dlžka rukáva 45cm…to musí byt omyl.

Judita szárazová

Dobrý deň, objednala som si U.S. Polo Assn. pánske kardigany s gombíkmi
AGA24 s. r. o. 4,5/5 (609 hodnotenie) veľkosť XL, chcem Vás porosiť zaslať veľkosť L – dúfam že mi vyhoviete.

Ďakujem

AGA24 s. r. o.

Dobrý den, prosím kontaktujte nás mailem na info@aga24.cz Nevím zda li už Vaše objednávka nebyla vyřízena.
Hezký den

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore