Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dámské zateplené nohavice a bunda Alpine Pro

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Ružena Eliašová-Maárová

Ako si mozem objednat k bunde aj nohavice XXL? Bundu uz mam. Asi som to zle pochopila ze je to komplet. Dakujem.

K Sporting s. s r. o.

Dobrý den Ruženo,

vytvořte si novou objednávku na kalhoty.

Přeji Vám hezký den. Petra

Erika

Dobrý večer, chcem sa opýtať,aké rozmery má bunda XXL.Ďakujem Erika

K Sporting s. s r. o.

Dobrý den Eriko,

rozměry velikosti XXL jsou: délka zipu – 75 cm, šířka přes prsa 60 cm, šířka v pase – 57 cm, rukáv od ram.švu – 69 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Adriana Boleková

Dobry den, prave som si chcela zakupit nohavice, chcela som L, a s hrozou som zistila, ze tam namiesto nich je XL a XXL. Ako sa daju kupit L? Dakujem za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Adriana,

k dispozícií sú už len nohavice vo veľkosti XL a XXL.

Želám pekný deň.

Nikola

Dobrý de~ v cene sú teda bunda 57,99 aj nohavice?ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v cene 57,99 máte bundu. Nohavice sú za 28,49 €.

Anna Lieskovská

Dobrý večer, prosím vás aká je dĺžka bundy veľkosti S?

K Sporting s. s r. o.

Dobrý den Anno,

délka bundy ve velikosti S je 67 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Kokoskova

Dobry den chcela by som objednat nojavice aj bundu ale byvam Praha_vychod. Je to mozne? A ake je postovne

K Sporting s. s r. o.

Dobrý den paní Kokoskova,

s tímto dotazem se prosím obraťte na náš email: objednavky@k-sporting.cz

Přeji Vám hezký den. Petra

Jeliska Jelisová

Dobrý deň, poprosila by som presné rozmery nohavíc veľkosť M a L, aký je rozdiel v cm v týchto veľkostiach??-ďakujem za rýchlu odpoveď. A ešte, či sú dole tie nohavice veľmi úzke???? Dík

K Sporting s. s r. o.

Dobrý den Jeliska,

zasílám rozměry kalhot, velikost M: délka od pasu – 103,5 cm, délka od rozkroku – 80 cm, šířka v pase – 40,5 cm, šířka přes boky – 50 cm. Velikost L: délka od pasu – 105 cm, délka od rozkroku – 81 cm, šířka v pase – 44 cm, šířka přes boky – 54 cm.
Jedná se o klasické zateplené kalhoty, lidé si neztěžují, že by byly úzké.

Přeji Vám hezký den. Petra

Katarína K

Dobry den
Mozem poprosiť rozmery nohavic, velkost S? Dakujem :)

K Sporting s. r. o.

Dobrý den Katarína,

délka nohavice od pasu – 102 cm, délka nohavice od rozkroku – 80 cm, šířka v pase – 38, šířka přes boky – 48 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Terezia

Prosim vas predava sa to spolu aj s nohavicami . A mohla by som vediet dlzku nohavic vo velkosti L aj sirku hrudnika prosim .

K Sporting s. r. o.

Dobrý den Terezia,

kalhoty i bunda se prodávají zvlášť. Délka kalhot od pasu ve velikosti L je 105 cm, od rozkroku je 81 cm. Šířka přes prsa u bundy ve velikosti L je 54 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jaroslav Revaj

Dobry den, prosim mohla by som vediet aka je dlzka bundy vo velkosti M a tiez dlzka nohavic v tej istej velkosti?

K Sporting s. r. o.

Dobrý den Jaroslave,

délka kalhot od pasu ve velikosti M je 103,5 cm, délka od rozkroku je 80 cm. Délka zipu ve velikosti M je 69 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Gabka Gabkovska

Dobry deň…chcem si objednať zateplene nohavice vo veľkosti S..v pripade že potrebujem veľkosť M viem tovar vymeniť aj v najbližšej prefajni alpine pro v Košiciach?

K Sporting s. r. o.

Dobrý den Gabka,

bohužel vyměnit to lze pouze tak, že kalhoty zašlete zpět na naší adresu Pražská 82, Louny, Česká republika, spolu s fakturou, kam připíšete Váš požadavek na výměnu.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana

Nejaka velkostna tabulka by sa tu hodila :)

Andrea Gildeinova

Dobrý deň, môžem poprosiť miery nohavic čislo M. Ďakujem.

natalia urdovičova

Dobrý deň, napísali by ste mi, aké miery sú vo veľkosti XL bundy aj nohavíc? Mám skúsenosti ,že veľkosti XL rôznych značiek nemajú rovnaké miery bokoch, resp. pás Ďakujem.

K Sporting s. r. o.

Dobrý den natalia,

zasílám rozměry bundy ve velikosti XL: prsa – 57,5 cm, pas – 54 cm, boky – 62 cm, délka zipu – 73 cm, rukáv od ram.švu – 68 cm. Rozměry kalhot u velikosti XL: délka od pasu – 107 cm, délka od rozkroku – 83 cm, pas – 45 cm, boky – 54 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore