Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Víkendový relaxačný s masážou alebo týždenný relaxačný pobyt až s 10 liečebnými procedúrami a neobmedzeným wellness v Hoteli Prameň*** Dudince

4,5 / 5 Hotel Prameň Dudince (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Simona

Dobrý deň môžem sa spýtať budete mat v ponuke pobyt aj ma veľkú noc? Dakujem

Miroslava

Dobry vecer,

planujeme dat rodicom pobyt ako darcek k okruhlym narodeninam. Chcem sa opytat, ked kupime pobyt bez presneho terminu ten variant do 25.3.2018. Nie je problem s neskorsou rezervaciou, je este dost volnych terminov? Kupon planujem kupit bud. tyzden a cez vikend (14.1) ho odovzdat obdarovanym. Dakujem za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Miroslava,

na preverenie dostupných kapacít kontaktujte prosím priamo hotel.

Želám pekný deň.

Emília Guttenová

Dobrá deň,
mám záujem o týždennú ponuku, prosím vás nástup v nedeľu je od – do ? ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Emília,

ak máte na mysli Check in/ubytovanie je od 14:00 – Check out/ odubytovanie je do 10:00.

Jana

Dobrý den mam kupeny víkendový pobyt u vás od 9.2–11.2 a keby som chcela zobrat s nami dve deti vo veku 8 a 14 rokov kolko by som musela doplatiť a boli by s nami na izbe? Ďakujem s pozdravom Jana

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jana,
príplatky za deti máte rozpísané pri každom variante, podľa toho, ktorý ste si vybrali, stačí kliknúť na priečinok deti a tam sa vám zobrazia príplatky. Čo sa týka izby, je potrebné kontaktovať priamo hotel, či je možné aby ste dostali rodinnú izbu.

Želám pekný deň.

Igor

Chcem sa spýtať od ktorej hodiny do ktorej je otváracia doba bazéna super budíček pred raňajkami si zaplávať v bazéne 😉 ďakujem…

Zlavomat.sk

Dobrý deň Igor,

s touto otázkou prosím kontaktujte priamo hotel.

Pekný deň.

Rudo

Dobrý deň. Dostal som víkendový pobyt na 3 dni pre 2 osoby s masážou ako darček a zaujímalo by ma či je možne predlžiť (dokúpiť) si pobyt aj s liečebnými procedúrami. Ďakujem.

Hotel Prameň

V ponuke je aj takáto možnosť. Ohľadom bližších informácií a aj voľných termínov sa môžete informovať na čísle 0915 532 513

Katarína Marušková Sečianska

Dobrý večer, práve som zakúpila pobyt 3 dni (2 noci), 2 osoby · Víkendový pobyt s masážou (piatok – nedeľa)
Obdobie 5. 1. – 25. 3. 2018
a chcela by som ho poslať na adresu ako darček, v takom nejakom darčekovom vzhľade, čo mám robiť, kde mám napísať adresu na zaslanie poukazu, ďakujem, a ešte mala som u Vás nejaké kredita dá sa aj to uplatniť???, ďakujem Katarína

Hotel Prameň

Dobrý deň pani Sečianka,
poukazy možno na Zlavomate zakúpiť aj v darčekovej variante. Pokiaľ ste to neurobili a chcete pobyt dať ako darček, napíšte komu chcete poukaz venovať a v akom termíne. Náš hotel Vám vystaví darčekovú poukážku, ktorú Vám pošleme mailom a Vy si ju vytlačíte. V každom prípade potrebujeme vedieť číslo zakúpeného voucheru.
Kredity si musíte uplatniť cez Zlavomat. Hotel Vám v tomto nevie pomôcť.

Jaroslav

Dobry vecer, chcel by som sa vas opytat, ako je to s cenami pre dochodcov pre tyzdenny rehabilitacny pobyt vo vasom hotely?

Hotel Prameň

Dobrý deň,
už niekoľko rokov spolupracujeme s Jednotou dôchodcov na Slovensku za osobitných podmienok. Bližšie informácie Vám môžeme poskytnúť na t.č. 0915 532 513

Ľubomír

Dobrý večer,mal by som záujem o víkendový pobyt,ale aj z dieťaťom (8r.).Dalo by sa to a v akej cene.
Ďakujem.

Hotel Prameň

Dobrý deň, samozrejme by sa dalo. Víkendový pobyt pre 2 osoby by ste si zakúpili na Zľavomate a 8.r. dieťa by doplatilo 49 € v hotovosti pri nástupe

Gita kadicova

Poprosím o info chcela by som vedieť či máte v ponuke pobyty pre seniorov jednalo o asi30 seniorov .Jedna sa pobyt s wellnessom a polpenziou na 3az4noci dakujem za odoved

Hotel Prameň

Dobrý deň, vždy máme akciové ponuky. Pokiaľ ide o skupinku napr. 30 ľudí-seniorov je potrebné najskôr a najlepšie telefonicky overiť kapacitu obsadenosti vo Vami požadovanom termíne. Ponúkame pobyty na 5 nocí od nedele do piatku, kde môže byť zahrnutý aj balík 10-tich procedúr na základe lekárskeho vyšetrenia, od toho je závislá aj cena. Doplním ešte, že každý hosť od nástupu až po odchod má zdarma vstup do bazéna a welness. Najlepšie kontaktovať 0915 532 513, alebo 045 52 44 18

Gitakadicova

Dobrý deň poprosila by som máte nejaké ponuky aj pre seniorov jednalo by sa asi o 30 seniorov pobyt by mala hrať polopenzie aj s wellnessom na3az4noci dakujem za ponuku

Hotel Prameň

Dobrý deň, vždy máme akciové ponuky. Pokiaľ ide o skupinku napr. 30 ľudí-seniorov je potrebné najskôr a najlepšie telefonicky overiť kapacitu obsadenosti vo Vami požadovanom termíne. Ponúkame pobyty na 5 nocí od nedele do piatku, kde môže byť zahrnutý aj balík 10-tich procedúr na základe lekárskeho vyšetrenia, od toho je závislá aj cena. Najlepšie kontaktovať 0915 532 513, alebo 045 52 44 185

Veronika

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať na storno poplatky. Ak zruším rezerváciu viac ako tie tri pred daným termínom, sú tam nejaké stokno poplatky?

Hotel Prameň

Dobrý deň, Ak zrušíte rezerváciu viac ako 3 dni pred nástupom, storno poplatky sa neplatia, pre zrušenie kontaktujte zákaznícke oddelenie Zľavomatu. Zmena termínu pobytu je možná maximálne jeden krát po dohode s recepciou nášho hotela 0915 532 513.

Pavol Kollár

Máte aj ponuky pre vikendový pobyt pre jednu osobu?

Hotel Prameň

Dobrý deň, máme ponuku na víkendový pobyt aj na 1 osobu.Skontak­tujte sa s nami na tel. čísle 0915 532 513.

Martina z ahorakova

Dobrý chcem sa spýtať máte voľní termín 16.1 –18.1 2018 ďakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň,víkendové ponuky máme iba cez víkendy.Najbližší termín je ešte voľný od 19.01.-21.01.2018.

Dana

Dobry den!
Moji rodicia sa zucastnia 5-dnoveho pobytu v Prameni (od 3.12. – nastup do piatku_. Kedze som v zahranici, ale aj tak by som im chcela zaplatit ich pobyt online. Da sa to a stihnem to? Chcela som to pre nich ako darcek.
Dakujem za odpoved a prajem vsetko dobre!
Dana Ivanicova

Hotel Prameň

Dobrý deň, ak to budete platiť cez internetbanking, platba by mala prejsť ihneď aj zo zahraničia a rezerváciu za Vás spraví zľavomat. Ak by to neprešlo aj tak Vaši rodičia tu budú celý týždeň a kupón aktivujeme neskôr.Telefonicky sa môžete uistiť či
nám zľavomat nahlásil rezerváciu na tel. čísle 0915 532 513

Daniela

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na prvú ponuku 3 dni (2 noci), 2 osoby · Víkendový pobyt s masážou (piatok – nedeľa), či je ten neobmedzený vstup do bazéna rátaný na obidva dni (tri), alebo si treba potom priplatiť. Ďakujem za odpoveď.

Hotel Prameň

Dobrý deň,
neobmedzený vstup do bazéna a vírivky je pre našich hostí od nástupu až po odchod z hotela.

Lukáš

Dobrý deň,
V ponuke máte dvojlôžkovú izbu pre dve osoby, tým sa myslí manželská posteľ? Keďže mám záujem objednať tento pobyt ako darček pre rodičov.
A ešte otázka, keď sa priplatí apartmán aký je rozdiel medzi ním a normálnou izbou?
Ďakujem pekne za odpovede a prajem pekný deň

Hotel Prameň

Dobrý deň,na našich izbách máme manželské postele,iba 3 izby máme s oddelenými posteľami.Za apartmán je príplatok 5€ na noc na osobu.Ak sa rozhodnete pre apartmán,treba nás kontaktovať na tel. čísle 0915532513.Ak by Vám stačila štandardná izba stačí kúpiť kupón online a rezerváciu za Vás spraví zľavomatový portál.

lea

Dobrý deň, mala by som záujem o pobyt ako máte na 2 noci ale na 3 noci pre 2 osoby v mesiaci február-marec 2018, je jedno či v týždni alebo cez víkend.
Viete mi niečo doporučiť? Ďakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň, máme v ponuke víkendové pobyty v uvedenom termíne za 149 € to je 2 noci, 3 dni – od piatku do nedele – cena pre 2 dospelé osoby. Zatiaľ máme voľné kapacity, no obsadenosť sa v priebehu dňa mení. Na Zľavomate je podrobný popis služieb v balíčku: 

  • klasická masáž pre 2 osoby
  • neobmedzený vstup do vírivky a bazéna
  • suchá a parná sauna
  • neobmedzený vstup do fitness
  • biliard
  • zapožičanie bicykla
Marcela

Dobrý deň,
je možné k tomuto pobytu zakúpiť aj ďalšie procedúry? Prípadne aké ponúkate?

Ďakujem.

Hotel Prameň

Dobrý deň, nevieme či ide o víkendový, alebo dlhší pobyt .Pri víkendovom si môžete dokúpiť ďalšie masáže a pri dlhšom pobyte si môžete dokúpiť procedúry.

Elena Steinemannová

Chcem sa opýtať, či tento balíček nemožno využiť už teraz – v novembri – a či pobyt neposkytujete aj pre single osoby, keďže máte aj jednolôžkové izby a ak, za akú cenu, ďakujem.

Hotel Prameň

Dobrý deň,
nevieme či ide o víkendový, alebo dlhší pobyt
Do 10.12. máme inú ponuku na víkendové pobyty:

https://www.zlavomat.sk/akcia/618076-relax-v-kupelnych-dudinciach-s-bazenom-virivkou-a-masazou

Ak ide len o jednu osobu, platí sa u nás. Cena v novembri je 89,50 € na víkendový pobyt, alebo 191,– za pobyt na 5 nocí s 10 procedúrami. Prvé dva pracovné týždne máme už obsadené, ale všetky víkendy máme ešte voľné.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore