Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt s večerou pre dvoch v hoteli Biały Dunajec Resort & Spa

4,6 / 5 Biały Dunajec Resort & Spa Zakopané - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zuzana

Dobrý deň, prosím vás, mali by ste ešte voľnú izbu pr 2 dospelé osoby a 2 deti – 8 rokov a 1 rok v termíne (približne) od 22.7 na 3 noci s polpenziou? Aká by bola cena? Je možnosť aj detskej postieľky? A ešte, prosím, ako ďaleko je hotel od centra? Ďakujem pekne.

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Mamy jeszcze wolne miejsca w tym terminie aby zarezerwować proszę o kontakt pod adresem recepcja@resortspa.com.pl

Monika

Dobrý deň, aj na termín 6–8 september máte ešte voľný termín pre dve osoby na tri dni? Ďakujem

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam Mamy jeszcze wolne miejsca w tym terminie aby dokonać rezerwacji proszę o przesłanie numeru voucheru na recepcja@resortspa.com.pl Pozdrawiam

Monika

Dobrý deň, prosím Vás máte ešte voľný termín na 3–5 septembra? Chcela by som si zakúpiť pobyt pre dve osoby na tri dni (dve noci). Ďakujem
S pozdravom Trnčáková

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Mamy jeszcze wolne miejsca w tym terminie aby dokonać rezerwacji proszę o przesłanie numeru voucheru na recepcja@resortspa.com.pl Pozdrawiam

Alena

Dobrý deň prajem, dnes sme zaplatili pobyt vo Vašom hoteli na termín 20.21.22.5.2018 eš­te dodatočne pre 4 dospelé osoby t.j. 2 dvojposteľové izby – pobyt pre dvoch za 139 € na meno Jaroslav Babnič, Turčianske Teplice SK a čakáme na worchery, ktoré Vám ihneď oznámime. Prosíme touto cestou o 100 % rezerváciu ešte tých 2 izbieb,aby sme mali istotu. Spolu tak bude 5 izieb, 10 ľudí. Ďakujeme za ústretovosť. Prajem pekný zvyšok dňa. Babnič

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Proszę przesłać jeszcze dwa kody voucherów na maila.
Pozdrawiam

Alena

Dobrý deň, mala by som dotaz, či sú ešte voľné 2 dvojposteľové izby pre 4 osoby na termín 20.5., 21.5. a 22.5.2018 t.j. 3 dni 2 noci, nástup v nedeľu. Jedná sa o pobyt pre dvoch za 139,–- €.
Ďakujem a prajem pekný deň.

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam Mamy wolne pokoje w tym terminie aby dokonać rezerwacji proszę o przesłanie numeru voucheru na recepcja@resortspa.com.pl Pozdrawiam

Miro

Dobrý deň,
máte voľnú izbu v termíne od 25. do 29. na dve noci?

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Mamy wolne pokoje w tym terminie aby dokonać rezerwacji proszę o przesłanie numeru voucheru na recepcja@resortspa.com.pl Pozdrawiam

Roman Petrik

Dobrý deň, máte volne izby od 26.03.2018 do 28.03.2018, to jest na 3 noci?
Pre 2 dospelí a 2 ročné dieťa…

Dakujem, s pozdravom Roman Petrik

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Mamy wolne pokoje w tym terminie aby zarezerwować proszę przesłać kod vouchera na adres recepcja@resortspa.com.pl

Silvia

Dobrý deň. Chcem sa opýtať či máte ešte 2 voľné izby na tento víkend (16.3.- 18.3. 2018). Vopred ďakujem za rýchlu odpoveď.

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
W tym terminie nie mamy już wolnych pokoi.
Pozdrawiam

Ivana

Dobrý deň. Prosím Vás, aký je doplatok za večeru? Potrebujem túto informáciu, keďže mám zakúpený pobyt na 1 noc len s raňajkami. Ďakujem.

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Cena za obiadokolację to 39 zł za osobę.
Pozdrawiam

Jaroslav

Dobrý deň, mám otázku, do akej doby pred nástupom termínu /v prípade už jeho zakúpenia/ môžem zaplatený pobyt zrušiť, s možnosťou vrátenia celej finančnej čiastky za pobyt.
Ďakujem.

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Anulowanie lub zmiana rezerwacji możliwe jest co najmniej 7 dni przed przyjazdem. W przypadku późniejszej zmiany lub braku dostępności traci się kupon bez zwrotu pieniędzy. Zmiana jest możliwa do jednorazowego uzgodnienia z recepcją.

Iva

Dobrý deň. Prosim Vás dal by sa kupón zo Zlavomatu od 11.3. uplatniť už tento víkend od piatku? Ďakujem.

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam Serdecznie, na ten weekend mam jeszcze wolny pokój, aby dokonać rezerwacji proszę o przesłanie numeru voucheru na recepcja@resortspa.com.pl Pozdrawiam

Alena

Dobrý deň, chcem sa opytať aká teplota vody je v bazene?
A keby som chcela si chcela kúpiť pobyt pre 6 osôb (3 izby/ nástupný deň 20.05.2018 /nedeľa/ do 22.05.2018 /t.j. 3 dni /2 noci/ je ešte tento termín voľný?
Ďakujem za info. Prajem pekný deň.

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam Serdecznie,
w basenie temperatura wody to 29/30'C. W wybranym terminie mam wolne 3 pokoje, aby dokonać rezerwacji proszę o przesłanie numerów voucherów na recepcja@resortspa.com.pl
Pozdrawiam

Tereza

Dobry den, chceli by sme 5 lozkovu postel/apartman na víkend 13.4–15.4. Je to možné? Dakujem Tereza

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam Serdecznie,
największy apartament jaki mamy jest dla 4 osób i w living room na sofie można zrobić dostawkę dla piątej osoby. Do dokonania rezerwacji proszę o przesłanie 2 x kod voucheru, a dopłatę za apartament i dostawkę dla piątej osoby zapłacą Państwo po przyjeździe w recepcji.
Pozdrawiam

Martina

Dobry den,aka je cena pre 3 dospele osoby na 4 dni s polpenziou a neobmedzenym welnes v termine od 25. 2. Mate este volne ubytovamie? Dakujem pekne.

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Wolny pokój 3 osobowy na 4 noce mamy dostępny od 07.03.2018. Aby zarezerwować proszę o kontakt na maila recepcja@resortspa.com.pl
Pozdrawiam

Viktoria Haas

Dobrý den, chcem sa opýtať či mate voľnú izbu v týždni od 26.2. do 3.3. pre rodinu s 2 deťmi (vek deti je 3 a 5 rokov). Chceli by sme prist cca na 3 noci, dakujem

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Mamy jeszcze wolne pokoje w tym terminie aby dokonać rezerwacji proszę o kontakt na recepcja@resortspa.com.pl

Adri

Dobry den, mate volny termín 18.02. do 21.2.Dve dospelé osoby a dve deti, pobyt s večerou a wellnes. ĎAKUJEM

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
W tym terminie nie mamy wolnego pokoju dla takiej ilości osób.
Pozdrawiam

Michal

Dobry deň, je voľný termín od 13.02 – 15.02 2018. Ďakujem za odpoved

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Nie mamy już wolnych pokoi w tym terminie.
Pozdrawiam

Klaudia Bojtošová

Chcela by som sa opýtať či máte voľné izby v termíne od 17.2.2018–20.2.2018 (3 noci) v hoteli Bialy Dunajec pre 6 osôb. Ďakujem.

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Mamy jeszcze wolne pokoje w tym terminie .
Pozdrawiam

Mata

Prosim mate volny vikend od 16.3– 18.3.2018 2×dvojlozkova iba a 2×trojlozkova izba deti mame 3. 4,5 a 8 rocne. Dakujem velmi pekne

Biały Dunajec Resort & Spa

W tym terminie zostały wolne tylko pokoje dwuosobowe.
Pozdrawiam

Samuel

Dobrý deň chcem sa opýtať pre dve osoby teraz cez víkend pobyt leto zima máte voľnú izbu ?

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Nie mamy już wolnych pokoi w tym terminie ,Pozdrawiam

Marcela Revická

Dobry den chcela by som zakupit variant zima leto 2 osoby (3noci) v termine 9,10,11.2.2018 mate este volne? dakujem Revicka

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
W tym terminie mam ostatni wolny pokój dwuosobowy.
Pozdrawiam

Lenka

Dobry den, dakujem za odpoved ale pytala som sa preto lebo vyssie sa uvadza:
V prípade pobytu s viac ako jedným dieťaťom bez ohľadu na vek (vrátane detí vo veku do 5 rokov), je potrebné zarezervovať si väčšiu izbu (izbu vyššieho štandardu za doplatok).
Podla vasej odpovede je cena 219 + 79.
Dakujem

Biały Dunajec Resort & Spa

Dokładnie. Potrzebują Państwo pokój 3 osobowy .

Lenka

Dobry den, mate volne izby od 26.2. do 1.3. 3 noci s polpenziou dieta 4 roky a 14 rokov. Plati cen 219€+77€ . Aky by bol doplatok za izbu? Dakujem

Biały Dunajec Resort & Spa

Dziecko śpiące na łóżku z rodzicami do 5 lat ma pobyt gratis. Także dopłata tylko za dziecko 14 lat – 79 euro.
Pozdrawiam

Plučinská

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať na možnosť objednania večerí, nakoľko v balíčku sú len raňajky, zaujímala by ma cena, ďakujem za odpoveď Plučinská

Biały Dunajec Resort & Spa

Cena obiadokolacji to 39 zł za osobę .
Państwo w cenie vouchera mają śniadanie oraz obiadokolację .Pozdrawiam

Janka Horvatová

Dobrý deň,prosím Vás, potrebujem ubytovať 5 osôb na 4 dni /3 noci v januári s neobmedzeným wellness a polpenziou. Dalo by sa to uskutočniť tak, že 2 osoby by boli v jednej izbe s manželskou posteľou a v druhej izbe by bola tiež manželská posteľ, plus ešte jedna normálna posteľ pre 17 ročnú osobu. vopred dakujem za rýchlu odpoved :)
Jana Horvatová

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam
Jest taka możliwość .
Dopłata za pokój 3 osobowy to 69 euro
Pozdrawiam

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore