Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Martina

Dobrý deň mam záujem o zvečnenie pier. Nakolko nemáte tu nemáte žiadne fotky pred a po viete mi prosim nejaké zaslať?
Ďakujem

Ateliér estetickej medicíny KAMALA

Bohužiaľ, fotky mojich klientiek určite nebudeme len tak zverejňovať cez internet :-)
AK chcete môžete prísť na konzultáciu môžem Vám ukázať fotky.

Veronika

Dobrý deň chcem sa spýtať je u vás najskôr konzultácia či sa môžem rovno objednať dakujem

Ateliér estetickej medicíny KAMALA

Dobrý deň, úvodnú konzultáciu zvyčajne spojím s aplikáciou, pokiaľ samozrejme počas komzultácie neodhalíme nejakú kontraindikáciu.
Pekný deň.

Gabika

dobrý deň. Mala by som záujem nie skôr o dáke rapídne zväčšenie pier.. ale ich hydratáciu a zmierniť vrásky nad hornou perou, už tam vykúkaju ;) Môžem očakávať aj tento efekt? mohla by som prípadný zostatok kyseliny využiť aj do inej časti tváre? trápia ma vrásky na líciach zo smiechu.. ??

Terka

Treba sa vopred nahlasit ? Staci poslat sms?
A platit potom u vas alebo treba mat zakupeny kupon?
A dokedy plati tato akcia ?
A nasledne dopichnutie musim si kupit cely ml alebo da sa aj menej?
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

rezerváciu je potrebné vykonať na t.č: čísle 0911 080 999 a vopred si zakúpiť kupón. Akcia platí do 29. 3. 2018, prípadne do vypredania voucherov.

Želám pekný deň.

Terka

A kolko mesiacov trva vysledny efekt?
Netvoria sa tam po zakroku hrcky v perach?
Lebo mojej kamaratke sa to stalo a mala potom s tym len problemy a dalsie naklady na opravu :(
Dakujem za odp terka

Ateliér estetickej medicíny KAMALA

Výsledný efekt je veľmi individuálny, záleží to od mnohých faktorov. Výrobca uvádza oficiálnu dobu trvania efektu 6–9 mesiacov, odporúčané je po mesiaci ev. dopichnutie, ktoré by malo zabezpečiť dlhšiu trvácnosť. Hrčky môžu vzniknúť bezprostredne po aplikácii, ktoré sa následne rozmasírujú.

Terka

Dobry den rozmyslam nad zvacsenim pier nemate nejake fotky pred a po?
A kde sa presne nachadzate? Nakolko nepoznam blizsie zilinu
Dakujem za odp .

Ateliér estetickej medicíny KAMALA

Dobrý deň,
na fotkách sa pracuje, Môžem Vám nejaké ukázať, keď prídete k nám do ambulancie. Nachádzame sa na Dolnom Vale, čo je ulica hneď nad OC Mirage. Keď poceste z Farskej uličky ešte pred Farskými schodmi zahnete doľava tak hneď 2. vchod, Vo vchode je takisto manikura, pedikura, ambulancia gynekológa Dr. Paučina. Mapa sa nachádza na našej stránke Kamala.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore