Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Obľúbený pobyt s neobmedzeným wellness v kúpeľnom meste Piešťany

4,2 / 5 Penzión Diana *** Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Mgr.art.Katarína Babálová

Dobrý den chcela by som vas opytat, jedna moja kamaratka chcela prespat jednu noc, a potom sa vymenia dalsia druha kamaratka prepsi na druhu noc? Je to mozne? A ak ano a chcem opytat ten masaz? Kolko stoji samostaný masaz ked pride druha kamaratka na druhu noc?

Penzión Diana ***

Dobrý večer, samozrejme je to možné. Samostatná masáž stojí 10€.
Ďakujem a prajem pekný večer
Klučovská Žaneta
recepcia

Daniela Mačingová

Dobry vecer prosim vas postele su oddelene? A ked chce ist manzelsky par? Maju spat oddelene?

Penzión Diana ***

Dobrý deň Daniela,
pokiaľ máte záujem o manželskú posteľ, nie je to žiaden problém. Môžem Vám ponúknuť izbu superior s doplatkom 29,80€ na recepcii pri príchode.
Ďakujem a prajem pekný deň
S pozdravom Žaneta Klučovská

zdenka

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či máte ešte voľné izby v termíne 5–7.1 Ďakujem

Penzión Diana ***

Dobrý deň Zdenka,
na termín 5–7.1. sú volné izby.

S pozdravom
Kristína Svátek

Roman

Dobry den, chcem sa spytat ci 2× neobmedzeny vstup do wellness znamena ze mozu ist 2 osoby pocas pobytu 1× do wellnessu alebo 1 den mozu ist dve osoby 1× aj druhy den mozu ist 1×. Dakujem

Penzión Diana ***

Dobrý deň prajem, 2 x neobmedzený vstup znamená , že každá osoba môže ísť počas pobytu 2 x do wellness centra v rámci uhradenej ceny. Samozrejme , dá sa ísť za doplatok i ďalšie razy .
Pekný deň prajem

Penzión Diana ***

Dobrý deň prajem, 2 x neobmedzený vstup znamená , že každá osoba môže ísť počas pobytu 2 x do wellness centra v rámci uhradenej ceny. Samozrejme , dá sa ísť za doplatok i ďalšie razy .
Pekný deň prajem

Patrik

Dobrý den, máte este voľnú izbu na Silvestra ?

Penzión Diana ***

Dobrý deň Patrik,
na Silvestra máme k dispozícii poslednú izbu – superior, kde je doplatok oproti cene kupónu 43,80 EUR pri príchode na recepcii .
S pozdravom Kristína Svátek

Slávka

Dobrý deň, máte ešte voľné miesta na Silvestrovské pobyty?

Penzión Diana ***

Dobrý deň pani Slávka,
ďakujeme za Váš záujem o Silvestrovský pobyt. Pred malou chvíľou sa nám uvolnila posledná izba štandard.
Tešíme sa na Vašu objednávku
Ďakujem a prajem pekný deň
Žaneta Klučovská

Beáta

Dobrý deň,chcela som sa opýtať či ešte máte voľné miesto na silvestrovský pobyt od 29.12.do 1.1. Ďakujem.Beáta

Penzión Diana ***

Dobrý deň Beátka, ďakujeme pekne za Váš záujem. Zatiaľ sú voľné kapacity aj na Silvestra .
Teším sa , že Vás naša ponuka oslovila .
S úctou
Kristína Svátek

Barbora

Dobry vecer, chcela by som sa informovat aka je cena pre jednotlivca dospeleho, kedze by sme sa potrebovali ubytovat 3ja, ci je taka moznost, dakujem za odpoved.

Penzión Diana ***

Dobrý večer pani Barbora,
na zľavomate je pobyt iba pre 2 osoby.
V prípade záujmu sa obráťte na recepcii penziónu
Ďakujem a prajem pekný večer
recepcia

Penzión Diana ***

Dobrý deň Vám prajem, cena pre jednotlivca je vlastne polovičná cena kupónu a úhradu za tretiu osobu je možné urobiť pri príchode na recepcii. Tretia osoba má v cene všetky služby ako ostatné osoby .
S pozdravom recepcia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore