Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Energeticky nenáročný jedlonosič s revolučným systémom ohrevu

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Martin

Dobry den,

ak do boxu vlozim uz teple ohriate jedlo a tak box zavriem, udrzi mi ho teple (myslim pocitovo, teda aby nebolo uz vlazne) ? Ak ano, aky cas zhruba. Teda ci to ma nejake izolacne steny, ze to udrzi v teple aj bez pripojenia do zastrcky dlhsie ako bezne boxy.

REVIGO Trading s. r. o.

Dobrý den,
box udrží jídlo teplé pouze pokud je zapojený do sítě. REVIGO Trading s. r. o.

Marta Buzašova

Dobrý deň, dňa 28.11.2017 som si objednala a zaplatila jedlonosič. Do dnešného dňa som tovar neobdržala. Kedy môžem očakávať jeho doručenie?

REVIGO Trading s. r. o.

Dobrý den, zásilka bude expedována nejpozději do konce tohoto týdne, potvrzení o expedici obdržíte prostřednictvím e-mailové zprávy. REVIGO Trading s.r.o.

Oľga

Dobrý deň, je dostupný aj box s ohrevom v aute?
Ďakujem.

REVIGO Trading s. r. o.

Dobrý den, Biolux Hot Box lze použít i k ohřevu v autě, je však nutné zakoupit si redukci do zapalovače. REVIGO Trading s.r.o.

Lubo Feciskanin

Dobry den, je odnimatelna nadoba vhodna do umyvacky riadu? dakujem za odpoved

REVIGO Trading s. r. o.

Dobrý den, ano, odnímatelné vnitřní nádoby lze mýt v myčce na nádobí. REVIGO Trading s.r.o.

Eva Takácsová

dOBRý DEň prajem!Dňa 21.11.2017 som objednávala., zároveň aj zaplatila Biolux hot BOx /VS 6006740726 a Vs 8450492782 a do dnešného dňa tovar nie je dodaný. poprosím o info na termín dodania tovaru. Ďakujem pekne

REVIGO Trading s. r. o.

Dobrý den, zítra budeme zboží expedovat, čekali jsme na dodávku od dodavatele. REVIGO Trading s.r.o.

Martin

Dobrý deň,
Je uvedený produkt BPA Free?

REVIGO Trading s. r. o.

Dobrý den, ano.
REVIGO Trading s.r.o.

Monika Danihelova

Dobrý večer, chcem sa spýtať za akú dobu sa jedlo o hreje, ďakujem.

REVIGO Trading s. r. o.

Dobrý den, doba ohřevu závisí na množství jídla, jeho teplotě a teplotě okolního prostředí. Při okolní teplotě 25°C by měla být doba ohřevu 30 minut dostačující. U chlazených jídel a u nízké okolní teplota se doba ohřevu prodlužuje. REVIGO Trading s.r.o.

linda longhitano

Dobrý deň, dnes som si objednala ohrevný box cez Zlavomat, zaplatila som kartou. Na email mi neprišlo žiadne potvrdenie objednávky.Môžete mi prijatie a platbu mojej objednávky potvrdiť. Ďakujem. Linda Longhitano

Zlavomat.sk

Pekný deň, Linda, Vašu objednávku ako aj platbu evidujeme v poriadku. Stačí už len počkať na vybavenie objednávky dodávateľom. Pri odoslaní tovaru Vás budeme informovať e-mailom. Zľavomat

Kudláček

Dobrý den, mám zájem o tento box za tuto cenu na zlavomatu.sk. Vidím, že jste normálně český shop a já bych to i do Čech chtěl poslat. Můžu voucher koupit??

REVIGO Trading s. r. o.

Dobrý den,
ano, můžete. REVIGO Trading s.r.o.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore