Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Oddych v obľúbenom hoteli Šachtička*** v Nízkych Tatrách

4,3 / 5 Horský hotel ŠACHTIČKA*** Stredné Slovensko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jana

Dobry den, ako formulovat objednavku v pripade ze by sme chceli pobyt len dve osoby. 1 dospela osoba +1 dieta(8rokov). Moze byt ako 1 osoba + pristelka?
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

je potrebné zakúpiť voucher pre 1 osobu a príplatok za dieťa od 3 do 11,99 rokov prístelka s polpenziou 15 €/noc sa hradí už priamo v hoteli.

Želám pekný deň.

Katarina Komornikova

Dobry den, mate volne ubytovanie 15.-18.3.2018 (3 noci) alebo 16.-18.3.2018 (2 noci). Sme 4 clenna rodina – deti 3 a 10 rokov (najlepsia by bola rodinna izba). Prosim o kalkulaciu kolko by to stalo. Dakujem

Horský hotel ŠACHTIČKA***

Dobrý deň, prosím pre kontaktovanie Hotela je potrebné napísať email na info@sachticka.sk.
Ďakujeme
S pozdravom,
Hotel Šachtička

mária

dobrý deň, chcem sa opýtať na voľný termín od 9.3 – 11.3.2018?

Horský hotel ŠACHTIČKA***

Dobrý deň,

Teší nás váš záujem o pobyt na Hoteli Šachtička,
V stanovenom termíne máme aktuálne ešte voľné ubytovacie kapacity a radi vás ubytujeme, pre akékoľvek informácie prosím kontaktujte nás na emailovej adrese info@sachticka.sk


S pozdravom,
Tužinský Tomáš

Lenka Drdolova

Dobry den. Poprosim je mozne si k zlavnenemu pobytu doobjednat este viac dni? Mam zaujem zostat viac dni konkretne od 9.2.-16.2. Aka by bola cena pre 2dosp + 7r dieta na pristelke?
Dakujem Lenka

Dominika

Dobrý deň,
chcem sa spýtať či je môžné dať do dvojlôžkovej izby prístelku pre 3 dospelú osobu?

Horský hotel ŠACHTIČKA***

Dobrý deň,
Áno poskytujeme aj prístelky na izby. Informácie o cene nájdete v spodnej časti stránky po rozkliknutí ponuky kupónu.
 https://www.zlavomat.sk/akcia/625568-lyzovacka-v-oblubenom-hoteli-sachticka-v-nizkych-tatrach

Anna Kupcova

Dobry vecer prosim cca pred 3 dňami som poslala rezerváciu pod mojím menom.Nedopatrenim som mail vymazala. Jedná sa o dátum od 19.2. na týždeň
Prosím viete mi poslať číslo rezervácie. V prípade storna. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Anna,

kontaktujte prosím priamo hotel aby Vám rezerváciu znovu potvrdil a preposlal doklad.

Dusan

Dobry den, mam psa a dieta do 12 rokov, aka bude cena? Dakujem Dusan

Zlavomat.sk

Dobrý deň Dušan,
príplatky sú nasledovné : Dieťa od 3 do 11,99 rokov prístelka s polpenziou 15 €/noc
Domáci miláčikovia: 13€/noc
Celková cena závisí od toho, ktorý druh variantu si vyberiete a pripočítate k nej tieto doplatky, ktoré hradíte až priamo na recepcii hotela.

Beata Drahošová

Mali by sme záujem o pobyt vo Vašom zariadení. 2 osoby (manželia dôchodcovia) 2 dospelé osoby, slečna vo veku 16 rokov a 1dieťa 4 ročné.
Uvítali by sme možnosť ubytovania samostatne pre dôchodcov a možnosť samostatnej spálne (prechod z izby rodičov, príp. apartmán.
Ďakujem a poprosila by som o predbežnú kalkuláciu.
Drahošová

Zlavomat.sk

Dobrý deň Beáta,
odporúčame kontaktovať priamo hotel, kde Vám radi pomôžu vyhovieť Vašim požiadavkam.

Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore