Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

4-hodinový skipas do lyžiarskeho strediska Mýto pod Ďumbierom

4,5 / 5 Ski Centrum Mýto Mýto pod Ďumbierom  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Matej

Dobry den, vcera som si zakupil prostrednictvom internet bankingu 3 vouchre ale neprisli mi este…kde je problem??

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

vouchery vám boli odoslané 22.2.2018, skontrolujte si prosím aj reklamné priečinky a spam. Všetky vaše vouchery nájdete aj po prihlásení na stránku v sekcii Moje nákupy.

Želám pekný deň.

Denisa

Dobrý , chcem sa opýtať či musím lyžovať 4 hod. v kuse či môžem si 1 voucher rozložiť na 2 dni po 2 hod . Dakujem

Ivana Macuchova

Dobrý deň mám uložený skipas na neskôr nie je možné ho použiť skôr ? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ivana,

skipass je potrebné využiť do 18. 3. 2018.

Želám pekný deň.

Jana

Dobrý deň, ako môžem použiť 50 kreditov(ktoré mi ponúkate) pri zakúpení 4 hodinového lístka – Mýto pod Ďumbierom.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jana,

stačí keď ste prihlásená a pri platbe zvolíte políčko uplatniť kredity a cena sa vám zníži o danú hodnotu.

Želám pekný deň.

Ján Murgaš

Dobrý deň, keď si zakúpim voucher napr. dnes, môžem ho uplatniť kedykoľvek do 18.3.2018?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ján,

po zakúpení voucheru je potrebné voucher vymeniť za skipas v pokladni lyžiarskeho strediska Ski Centrum Mýto a využiť ich môžete do 18.3.2018.

Želám pekný deň.

Ingrid

Dobrý deň, ak zakúpený skipas nevyužijem je možné ho do lehoty jeho exspirácie t.j. do 18.3.2018 vrátiť bez storno-poplatkov? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher je možné vrátiť len v rámci 14 dňovej zákonnej lehoty od zakúpenia, po tejto lehote potrebujeme súhlas so stornom vouchera od lyžiarskeho strediska. Pokiaľ ste už vymenili voucher sa skipass, žiaľ storno už nieje možné.

Jozef Vincze

Voľakedy ste uverejňovali aj aj dátum do kedy sa dá zľava zakúpiť v zľavomate. Prečo to už nerobýte?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

zľava je na stránke platná do 15. 3. 2018, avšak je možné, že vouchery sa vypredajú aj skôr a ponuka bude stiahnutá ešte pred týmto termínom.

Želám pekný deň.

Denis Svihorik

Chcem sa spitat preco len 4 hodinovy skypas ponukate zlavneny .?
V podstate sa lyzuje denne asi cca 8 hodin denne tak ak si kupim dva 4 hodinove tak zaplatim 21,8e co je o 1,2e lacnejsie ako je celodenni na oficialnej stranke a to nehovorim o tom ze ked si napriklad kupim 5 dnovy skypas vynde ma na 77e a pokial si kupim tu cez zlavomat 10 ks na kazdy den 2 ks na 5 dni vynde ma to 109 e tak sa pitam aka ze zlava ? Mali by ste prehodnotit to ako prilakat ludi na svoj svah. podotykam toto neni kritika len by som rad vedel preco tu nepredavate celodenny skipas kedze by Vam priniesol urcite väčší uspech ako tato nepodarena zlava .
Dakujem

Lydia Haramiova

Ocenili by sme skorsiu platnost voucheru- aspon od 5.1. Bolo by to mozne? Dakujem. Haramiova

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lýdia,
žiaľ platnosť voucheru je od 8. 1. – 18. 3. 2018, takže skoršie uplatnenie nieje možné.

Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore