Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt na Orave v Hoteli Arman s neobmedzeným wellness + Silvester

4,4 / 5 Hotel Arman***+ Orava (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Sophia Meszarosova

Dobrý deň,
máte voľnú dvojlôžkovu izbu od zajtra 31.12.2017?

Libor

Zdravím vas je možné k balíku 2+2noci dokupit tretiu dospelú osobu?dakujem za odpoveď

Hotel Arman***+

Dobrý deň. Ku kupónu je možné dokúpiť tretiu osobu za polovičnú cenu tj. 74,50 €.
Prajeme krásne a veselé sviatky !

Maria

Chcem sa opýtať na tie príplatky. K tejto cene 149€ budeme priplácať ešte koľko?

Hotel Arman***+

Dobrý deň. V tejto cene nie je zahrnutá daň za ubytovanie. Cena pre jednu osobu na jednu noc je 0,35€.
Želáme pekný deň.

Ľuboslava

Dobrý deň, zaujímalo by ma aké sú otváracie hodiny wellness centra. Ďakujem

Hotel Arman***+

Dobrý deň, Wellness centrum je otvorené denne od 10:00 do 21:00 hod. V tomto čase môžete využiť bazén, výrivku, prípadne si objednať masáž. Sauny sú k dispozícii od 17:00 do 21:00 hod.

Jana

Dobry den ja by som mala zaujem o nejaky wellned pobyt od 25.12 do 29.12

Hotel Arman***+

Dobrý deň. V dňoch 24.12. (nedeľa) a 25.12 (pondelok) máme zatvorené. Ak by ste si chceli dohodnúť iný termín jednoducho nás kontaktujte na Tel: +421 43 37 090 42 ,alebo e-mail: recepcia@hotelarman.sk. Prajeme pekný deň.

Antónia Jelenčiaková

Dobrý deň, ako je to pri pobyte s deťmi? Je tá možnosť, ak áno, tak aké sú doplatky.
Lebo by som tento pobyt chcela pre dcéry ako darček.
Ďakujem a prajem pekný deň.
Jelenčiaková

Hotel Arman***+

Dobrý deň.
Dieťa do 3 rokov je u nás ubytované úplne zadarmo.
Ak staršie dieťa využíva prístelku (od 3 r. do 11 r.) využíva prístelku, cena 25 €/ noc. Dieťa vo veku od 11 r. do 18 r. má jednu noc za 30 €/ noc.
Prajeme krásny deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore