Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zážitková jazda športovým automobilom Nissan či Tesla

4,9 / 5 Dreamcars (3 pobočky) Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Terézia

Dobry den, prosim vas budu jazdy na Nissan gtr aj niekde blizsie ako v BA… napriklad Trencin. Dakujem za odpoved.

Valer Neumeister

Dobrý deň prajem, chcel by som takúto jazdu kúpiť ako narodeninový darček 11 ročnému synovi. Išiel by samozrejme ako spolujazdec. Je to prosím Vás možné?
Ďakujem za odpoveď.

 Valer

Natália Kačová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať že či bude možné si objednať jazdu aj na júl, viem že to tam je uvedené že len do júna ale či by sa to neskôr náhodou zmenilo? A ešte že koľko trvá 1 jazda? Ďakujem

Katka

Dobrý den, jak dlouho jízda zhruba trvá? A jsou nějaké rozdíly v trase v závislosti na místě, kde voucher koupím? Děkuji :)

Peter Polakovič

Dobry den.Chcem sa spýtat ci na jazdu z Nissanom GTR ako vodič je možne vziat aj dvoch dalsich spolujazdcov.Da­kujem za info.

Vladimír

Dobrý deň.Budem si vediet do Nissanu GT-R sadnút na miesto vodiča ked meriam 200cm?

Dreamcars

Dobrý deň. Áno určite to nebude problém. Ďakujem

Katka

Zdravím, aká je presne trasa jazdy? Ide sa aj po okreskách?

Dreamcars

Dobrý deň. Jazdí sa aj po diaľnici aj mimo diaľnice. Ďakujem

Anna

Moze jazdit aj 17 rocny chlapec, ktory uz ma vodicsky preukaz?

Nicole

Dobrý deň, dá sa predĺžiť jazda na Nissan GTR na 40 km? A aká je cena
Veľmi pekne dakujem

Dreamcars

Dobrý deň. Dodržiavame zmluvné podmienky preto vám nemôžme urobiť inú cenu ktorá je mimochodom u nás vyššia. Preto je potrebné si zakúpiť 2×voucher. Ďakujem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore