Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstup pre páry alebo rodinný vstup do Slovenských opálových baní

4,8 / 5 Slovenské opálové bane Červenica  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Juraj Petruňa

Dobry den,
Treba sa po zakupeni kuponu zaregistrovat na vasej stranke?
Co ked sa na dany cas nenazbiera potrebnych 5 osob? Sme dvaja
a mame zaujem o bezny vstup.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Juraj,
ďakujeme za Vašu otázku. Áno, pre rezerváciu termínu je potrebné vyplniť rezervačný formulár (https://www.opalovebane.com/produkt/vstup-pre-pary-alebo-rodinny-vstup-do-slovenskych-opalovych-bani-zlavomat-sk/).
Ohľadne detailnejších informácií o vstupe je potrebné kontaktovať prevádzkovateľa na tel. čísle +421 948 450 321, alebo e-mailom na slovakiaopal@slovakiaopal.com.

Prajem pekný deň.

Bronislava Fraňová

Dobrý deň, zaplatila som vstup pre rodinu, vypísalo mi, že sa platba nepodarila, ale z účtu mi peniaze odišli…čo s tým?dakujem

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
prosím kontaktujte nás mailom na slovakiaopal@gmail.com . Budeme sa snažiť túto situáciu vyriešiť.
Ďakujem

Monika

Ako to s rodinným vstupom je dostala som vždy inú odpoveď. Ráta sa do rodinnej vstupenky aj 17 r. dieťa?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Monika,

ďakujeme za Vašu otázku. Áno, do rodinnej vstupenky sa ráta aj 17-ročné dieťa, keďže sa ešte nejedná o dospelú osobu.

Prajem pekný deň.

Dana Zacharová

Prepáčte, ale neodpovedali ste mi na celú otázku. Môj 15 ročný syn sa ráta už za dospelého? A druhá časť otázky, či môžem využiť kredity pre dvoch? Pri kalkulácii mi ukazuje zľavu.

Opálové bane Libanka

Dobrý deň, áno ráta sa už za dospelého. Prideľovanie kreditov a ich uplatnenie je pod správou Zľavomatu. Ak si ich môžte uplatniť my s tým nemáme žiadny problém.

Dana Zacharová

Chcem sa opýtať na vekovú hranicu detí. Pred 6 mesiacmi ste písali 18 rokov a pred 4 dňami ste písali 15 rokov.. Ako to teda je? Môj syn má 15, ešte nedovŕšil 16 a navštevuje ešte ZŠ. Druhá otázka je, či si môžem uplatniť zľavu 100 kreditov v kategórii pre dvoch, lebo mi ju tam ukazuje. Ďakujem

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
sme súkromná spoločnosť pracujúca bez akejkoľvek podpory štátu. Nie je preto u nás možné uplatniť zľavu ISIC, či študent a pod. nakoľko tieto zľavy sú dotované štátom. Zľavy ktoré ponúkame svojim zákazníkom sa vzťahujú na aktuálnu sezónu a teda sa môžu počas roka meniť (na zmeny vždy upozorňujeme) . Napriek tomu má u nás zľavu každý! Cena vstupného u sprievodcu je 10€, no každý zákazník , ktorý si zakúpi lístok či už na našej stránke alebo zľavových portáloch môže na lístku ušetriť. Aktuálne majú vstupné zdarma deti do 6 rokov a dôchodcovia majú vstupné vo výške 5,50€.

Renáta Bilovská

Dobrý deň, chcem sa spýtať na vstup detí v rámci zľavovej ponuky. Vek 14 a dvaja už dovŕšených 18 rokov, ale ešte nemajú 19 rokov. Keď sú ešte študenti považujú sa za deti, alebo už za dospelých? Nemajú však žiadny študentský preukaz (ISIC), lebo študujú na strednej škole v malom meste, kde tento preukaz nie je potrebný. ďakujem

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
v tomto prípade je stanovená veková hranica 15 rokov. Nad 15 rokov je dospelý.

Denis Sedlák

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať či je možná spontánna návšteva baní aj zajtra v poobedňajších hodinách cez voucher pre 2 osoby.

Vopred ďakujem.
 Denis

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
vždy je potrebné si rezervovať termín 24h vopred na stránke www.opaloveba.com alebo telefonicky.

Adamova magdalena

Dobrý deň ja som vám už písala nedostala som odpoveď. Radi by sme onko liga proti rakovine navštíviť bane. Skupina 10 až 12 ľudí. Vstupné…vhodný termín na máj najlepšie po 10 v mesiaci v štvrtok. A ako sa k vám dostaneme. Vdaks

Opálové bane Libanka

Dobrý deň, neevidujeme od Vás žiadny mail, no v prípade rezervácie ma prosím skúste ešte raz kontaktovať na maily: slovakiaopal@gmail.com, kde Vám rada zodpoviem všetky otázky a dohodneme Vám vyhovujúci termín. Prípade telefonicky 051/7725896. ďakujem

Marta

Dobrý deň, môžem na vstupenku kúpenú v zľavomate pre 2 osoby prísť:
1 dospelá osoba
3 deti vo veku 5,7 a 9 rokov?
Ďakujem za odpoveď,

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
vstupenka pre dve osoby v hodnote 14,90 € sa vzťahuje na dve dospelé osoby. Vo vašom prípade by bola vhodnejšia vstupenka Rodinný vstup (2 dospelý + 3 deti) za 24,90 €. Alebo je možné dokúpiť vstupenky pre jednotlivcov na našej stránke v hodnote 7,50€/osoba.

Jaroslav

Dobrý deň,
je možné vykonať obhliadku bane na voucher „rodinný vstup“ aj v termíne veľkonočných prázdnin t.j. 3.4.2018 resp. 1.5.2018 ?
Ďakujem.
Jaroslav

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
vstup je možný no je potrebné spraviť rezerváciu v našom systéme.

Miroslava Rohacova

Dobrý den,
musia byt dve osoby na prehliadku alebo môže byt aj jedna osoba- jednotlivec resp potom platba za jednu osobu

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
vstupenku pre jednu osobu je možné zakúpiť na našej stránke www.opalovebane.com, kde je jej cena 7,50/osoba, alebo tiež zakúpiť na mieste u sprievodcu kde už je, ale cena vstupenky na osobu 10€. Rezerváciu je možné urobiť na našej stránke.

Nikola Kašparová

Rodinný vstup píše buď 3 deti alebo dochodcovia. Mozu ist dve deti a jeden dochodca na prehliadku??? Dakujem

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
samozrejme môžu.

Nikola

Deti do 6 rokov maju ake vstupné ???? Dakujem

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
dieťa má vstupné zahrnuté vo Vstupenke pre rodiny, kde je cena 24,90€ pre dvoch dospelých a 3 deti. Prípadne samostatne je možné dieťaťu zakúpiť vstupenku na stránke www.opalovebane.com, no cena vstupného je rovnaká ako pre dospelého, teda 7,50€. V prípade návštevy baní v rámci skupiny nad 20 osôb je cena pre dieťa 5,50€.

micjael

A este jedna otazka-je potrebne pre 14m dieta kupovať vstup? Asi nie, ci?

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
nie, nie je to potrebné.

Michaela

Dobry den,
je vhodne so sebou vziat aj 14 mesacne dieta, ktore bude v nosici a oblecene? :)
Dakujem

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
ak dieťa nemá strach z tmy, tak by to nemal byť problém.

Dalma Schvarcova

Je možné použiť kredit zlavomatu 200 pre dvoch pri objednávke opalovych bani?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

vaše kredity máte obmedzení na kategóriu pobyt pre pár a táto ponuka žiaľ do tejto kategórie nespadá.

Želám pekný deň.

Opálové bane Libanka

Ďakujeme za otázku.

Ľudmila Debrecká

Dobrý deň,chcela by som sa v jaskyni aj potápať,ale nemám kurz potápania.Dalo by sa tam ísť s profesionálnym potápačom aspoň krátku trasu?Ďakujem

Opálové bane Libanka

V jaskyni možno áno, ale v banských priestoroch je minimálna šanca na takýto pokus. Obráťte sa na p. Kubičku . Spoločnosť KUBI

Ela

Dobrý deň,
je možný aj vstup s dieťaťom 2 roky 10 mesiacov? ak áno , aké je vstupné ?
Ďakujem Vám za odpoveď.

Opálové bane Libanka

Dobrý deň, vstup je možný aj s dieťaťom, ak to uznáte za vhodné. Výklad trvá približne 45–60 minút, v bani je teplota okolo 5 stupňov. Cena na mieste je 10 eur, prípadne 7,50 eur cez našu webovú stránku alebo rodinný vstup cez zľavomat.

Martin

Zdravím,
Chcem sa opýtať na to hľadanie opálov z možnosťou ponechania si ich. Dá sa tam niečo nájsť, resp. zvyknú návštevníci väčšinou niečo nájsť? Ďakujem za odpoveď.

Opálové bane Libanka

Ponechať si môžete opál okrem špeciálnych vzoriek s Antimonitom, prípadne unikát s markazitom. Nájdu sa vždy opály.

Júlia Platková

dobrý deň, sú bane otvorené aj teraz, počas sviatkov? ak by sme chceli ísť zajtra 3 dospelí a 2 deti. ďakujem za info

Opálové bane Libanka

Áno každodenne.

netty

Dobrý deň, pred troma dňami som cez internet objednala vstup do opálových baní pre dve osoby na stredu, 27.12. Teraz som sa na stránke dočítala, že na vstup je potrebných minimálne 5 osôb… Ako sa dozviem, že náš vstup sa uskutoční?? Ďakujem za odpoveď…

Opálové bane Libanka

Objednali ste si Free live alebo bežný vstup? Ak bežný vstup, tak prehliadky as uskutočnujú každodenne.

ika1989

Dobry den, chcem sa opytat, ci je prehliadka v bani vhodna aj pre starsich ludi.

Opálové bane Libanka

Ika jednoznačne áno.
počet schodov na celej trase 1,2km je 9.
Vhodné aj pre vozičkárov.

Anna Lakotová

Dobrý deň. Je možnosť sa ísť do jaskyne aj potápať? Ďakuejm

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
v bani je možné potápanie len pre profesionálnych potápačov čo majú skúsenosti s potápaním v uzatvorench priestoroch, jaskyniach a pod. Navyše je nutné preškolenie a dodatočná certifikácia.

Jana Dobišová

Dobrý deň, do akého veku detí platí rodinný vstup? Ďakujem. J. D.

Opálové bane Libanka

Dobrý deň, do 18 rokov.

Maria Galbavá

Dobrý deň, do kedy je mozne použiť zlavový kupon? Ďakujem. M.G

Opálové bane Libanka

Dobrý deň,
akcia platí do: 31. 8. 2018 .

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore