Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Praktické vákuové vrecia – urobte si poriadok v skrini!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Dominika Jagerova Kovacova

Dobry den, chcela by som sa spytat, ze ci dana akcia bude platna aj po vypredani 18ks a ze ci dany udaj na Zlavomate je pravdivy. Chystam sa kupit este zopar baleni behom tohto tyzdna, kedze predchadzajuca objednavka mi uz prisla a sme velmi spokojni s manzelom.. Dakujem vopred.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Dominika,

keďže už ostáva len posledných pár kusov ako je uvedené pri ponuke, neviem Vám zaručiť ako rýchlo sa vypredajú, preto odporúčam zakúpiť čím skôr, pretože po vypredaní už nebude akcia predĺžená.

Želám pekný deň.

Katarína Cebuľová Habasová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, keď som si objednala sadu vakuovych vriec a bolo mi to aj doručené…no žiaľ jeden zo štyroch vriec mi stále vyfukuje (pravdepodobne pri ventile na vysávač je diera,lebo odtiaľ to syčí),čo s tým?je možnosť dodania noveho náhradného vreca?alebo aký je postup?
Za skorú odpoveď vopred ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Katarína,

kontaktujte prosím priamo dodávateľa tisicdrobnosti@azet.sk .+421 903 785 972 a verím, že sa dohodnete .

Želám pekný deň.

Buba

V popise tovaru sa uvádza veľkosť 60 × 80 cm. Na pripojených fotkách je možné vidieť tovar – vrece v rozmere 80 × 110 cm. Takúto veľkosť nie je možné zakúpiť ?

tisicdrobnosti.sk

Dobrý deň ! Môžete ma prosím kontaktovať na čísle :0903785972

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore