Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Vyvolanie fotiek v rôznych formátoch, i na perleťovom papieri!

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. a.s. (2 pobočky) Vsetín  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Zuzana

Dobry den. Viem si fotky orezat pri nahrani do programu sama? Chcem sa vyhnut bielym okrajom, resp. nevhodnemu orezaniu. Dakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, bohužel naše fotosběrna tuto funkci neumí. Data si můžete upravit například ve Photoshopu nebo Zoneru, pro rozměr 10×15 se upravují data na poměr stran 2:3 nebo rozměr fotopapíru a to 102 × 152 mm. R. Beranová

Kristina Záchová

Dobrý den, je mpžné tento poukaz využít a poprosit o doručení do ČR? Děkuji.

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, ano, doručujeme do ČR a na Slovensko. v objednávce v kroku 4 si zvolíte způsob dopravy. Lze platit v Kč, EUR převodem předem nebo na dobírku. R. Beranová

Vierka

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať,či je možné poslať cez zasielkovnu v rámci jednej objednávky 400 ks fotiek a kde sa dá zistiť,kde sa nachádzajú zasielkovne. Ďakujem.

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, seznam výdejních míst je na www.zasielkovna.sk a také se tento seznam zobrazí v objednávce pokud zvolíte doprava Zásilkovna. Za jedno poštovné 3,4 € lze zaslat až 600 ks fotografií. R. Beranová

Daniel

Dobrý deň, je možné v rámci jedného kupónu na 100 ks fotiek nakombinovať 50 ks fotiek 9×13 a 50 ks rozmer 10×15?

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, ano, je to možné, rozměr fotografií si zvolíte přímo ve fotosběrně v kroku 2, R. Beranová

Mima

Dobrý deň,môžem použiť svoj voucher a manželov v jednej spolocnej objednávke aby to bolo v rámci jedného poštovného? Ďakujem.

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, ano, samozřejmě, v objednávce může být až 6 voucherů za jedno poštovné. R. Beranová

Mária

Dobrý deň,
chcela by som si objednať 100 ks vo formáte 10×15. Väčšina fotiek je však fotená mobilom, je možné nejako nastaviť si rozmer aby nedošlo k orezaniu fotografí prípadne k bielym okrajom?

Ďakujem.
 Mária

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, z mobilu zpravidla jsou data v poměru stran 9:16 – tedy panorama tak aby se přiuzpůsobily displey mobilu. Doporučuji Vám data si upravit na poměr stran 2:3 což je rozměr 10×15 nebo zvolit zpracování plný formát / bílá v okrajích. Při tomto zpracování nedojde k ořezu části snímků a případný bílý pruh lze odstřihnout nebo na fotografii ponechat. R. Beranová

Katarina Blahutova

Dobry den, chela by som sa opytat, ako vyzera zadna strana fotky (ci je potlacena znackou papiera, alebo cista)
a tiez ci by bolo mozne vidiet fotku ako vyzera ten perletovy papier / tlac na nom a ako matny?
Dakujem a pekny den prajem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, na zadní straně fotopapíru lesk a mat je „Fujicolor Crystal Archive Paper“ , perleťový papír nemá žádný potisk, zadní strana papíru je čistá. Perleťový papír je matný. R. Beranová

Michal

Dobrý deň.
11/12 som zaplatil za voucher a do dnesneho dna t.j. do 15/12 my stale nic neprislo.Ako mam dalej postupovat?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
Váš voucher evidujeme ako odoslaný, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám pekný deň!

Monika Dupkalová

dobry vecer..prosim Vas chcem sa Vas opytat,chcem si dat vyvolat 100ks fotiek ale mam to tak napoli ze cca polovica 15×10 a druha 13×18..da sa uplatnit aj takto ten kupon ci nie :: dakujem za odpoved

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den. Je mi líto ale nelze takto kombinovat. Cena voucheru je rozdílná a voucher je určen na jeden rozměr fotografií. R. Beranova

Stela Bocáková

Dobrý večer, čo mám robiť v prípade, že mi necce načítať fotky aj po nainštalovaní adobe flash player? za odpoveď dakujem.

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, internetový prohlížeč ve Vašem PC zřejmě blokuje Flash, je nutné v nastavení internetového prohlížeče povolit Flash. R. Beranová

Zuzana Spanyiková

Dobrý deň, vo štvrtok som si na zľavomate kúpila dva vouchery na vyvolanie fotografii a dodnes mi žiadne voucher do mailu neprišiel tie forografie budú použité ako vianočný darček len nemôžem ich poslať na vyvolanie kým nemam kódy voucherov? viete mi obratom poslať info prečo voucher ešte neprišiel a či budem mať foto fyzicky ešte pred vianocami? vopred ďakujem za skorú odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň Zuzana,
vocuhery Vám boli odoslané 7.12.2017, prosím skontrolujte si aj priečinok spam a reklamné priečinky. Všetky vaše vouchery nájdete aj po prihlásení na stránku, v sekcii Moje nákupy. GARANCIA dodania do Vianoc pri objednávkach vytvorených a potvrdených na stránke predajcu najneskôr do 10.12.2017, tak žiaľ do Vianoc Vám už fotografie enstihnú prísť.

Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore