Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Prirodzené obočie vďaka 3D tetovaniu!

4,5 / 5 Kozmetický salón Klaudia Kinská Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Zuzana

Dobrý deň.Chcela by som sa opýtať,či je možné na permanentný makeup obočia aj iné farby ako čierne,,napr.sivé-hnedé.ďakujem

Salón krásy Alexa

Dobrý deň. Určite je to možné. Napríklad konkrétne ja na microblading čierny pigment nepoužívam. Svetlo hnedu, čokoladovu, tmavo hnedu…Klaudia:)

Eva

Dobrý deň. Po 3 týždňoch sa zvykne pretetovať obočie podľa potreby. Robíte to aj vy? Ak áno, je to v tej cene, alebo sa dopláca?

Salón krásy Alexa

Dobrý deň. Samozrejme v plnej cene je u mňa tetovanie aj s pretetovanim najskôr po 4 týždňoch. Robim to aj ja ale v tomto prípade je potrebne službu doplatiť,keďže v cene vouchera je len jedno tetovanie. Klaudia

Alcana

Dobry vecer teraz chodim na kaudalne blokady a. Beriem aj lieky na bolest a v minulosti som bola liecena na upchatie ciev ale uz som sa z toho dostala len beriem denne anopirin da sa aj takto ? Obocie by som chcela tetovat

Salón krásy Alexa

Dobry deň, informujte o tom svojho obvodneho lekara a prineste mi prosim potvrdenie,že je to v poriadku. Ďakujem:) Klaudia

Midová

Ako je to s diabetičkami?

Salón krásy Alexa

Áno diabetes je kontraindikácia. PMU je možné,ale iba po konzultácii s lekárom a lekárskym potvrdním.
Klaudia

Midová

Ako je to s diabetičkami?

Jana

Prečo nemôžem ísť na zákrok keď dojčím? Máte to uvedené v kontraindiká­ciach.

Salón krásy Alexa

Dobrý deň. Kontraindikácie sú uvedené vo všeobecnosti. Hlavná a podstatná kontraindikácia je tehotenstvo kôly možnému stresu počas procesu.
Klaudia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore