Ponuku Romantická večera a vstup do wellness centra pre dvoch môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantická večera a vstup do wellness centra pre dvoch

4,5 / 5 Penzión FONTÁNA*** (2 pobočky) Bešeňová  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Pavol

Dobrý Deň, uz mam rezervaciu ale chcem sa preistotu opytat ci dostaneme aj osusku a plachtu alebo si ju treba doniest? Dakujem

Penzión FONTÁNA***

Dobrý deň,
priamo vo wellness centre dostanete osušku aj plachtu.
Tešíme sa na Vašu návštevu.
S pozdravom
Penzion Fontana***

D

Dobry den, nemate nejaku vegetariansku alternativu v ramci tej vecere?

Penzión FONTÁNA***

Bohužiaľ nemáme v rámci tejto akcie vegetariánsku večeru. S pozdravom Penzión Fontana***

Zsuzsanna Susan

Kedy je taký termín že by sme ostali aj sami asi viacenej cez týždeň ako cez vikend

Penzión FONTÁNA***

Rezervácie sa menia každý deň, naozaj Vám neviem povedať, kedy by ste boli sami. Maximálne na jeden vstup je 6 osôb.
S pozdravom Penzión Fontana***

Zsuzsanna Susan

Dobrý večer ja by som sa chcela opýtať či sa objednať a zajednat dohodou len pre nas že by to bolo dvoch

Penzión FONTÁNA***

Je to individuálne. Záleží na termíne.

Jana Majerčáková

Je možné najskôr wellness a večera po ňom? Dá sa k Vašej ponuke doobjednať priamo pri pokladni aj bazén liečivý termál?Ďakujem,Ma­jerčáková.

Penzión FONTÁNA***

Záleží len na Vás, ako sa rozhodnete. Bohužiaľ u nás sa liečivý bazén nenachádza.

Katka

Dobrý deň, wellness je prosím súkromný? Teda len pre 2 osoby? Ďakujem

Penzión FONTÁNA***

Wellness je max. pre 6 osôb na jeden vstup.
S pozdravom

Betka

Dobrý večer, dá sa aj doobjednať masáž medzi welnessom a večerou?

Penzión FONTÁNA***

Dobrý deň, môžete si doobjednať aj masáž. S pozdravom

Bianka

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je aj možnosť prenocovania pre dve osoby po wellnesse a večeri?

Penzión FONTÁNA***

Dobrý deň, samozrejme je možnosť objednať si aj ubytovanie. V prípade záujmu o ubytovanie si treba vopred preveriť, či na daný termín máme ešte voľné izby.
S pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore