Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Strih, farbenie alebo spoločenský účes

4,5 / 5 Kadernícky salón Eliška Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Andrea

Dobrý deň,keď si zajednám farbenie a chcem to zaplatiť bankovím prevodom. Neviem presne ako sa to robí. Pôjdem do svojej banky a mala by som zadať nejaké čislo účtu na ktoré odidu penieze. Ale kde získam to čislo? Alebo akym spôsobom?

Kadernícky salón Eliška

Dobry den možte mi prosim zavolat na 0940 559 469 a ja vam to vysvetim.Ďakujem

Daniela Machova

Dobrý deň,
taktiež ma zaujíma, či je možný aj variant farbenia spolu so strihaním a cena spolu.
Ďakujem

Kadernícky salón Eliška

Dobry den,zaleži aku dlžku mate vlasov a to mozete doplacat umna,lepšie by bolo sa otom porozpravat ked mi zavolate.Ďakujem

:-)

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či v cene farbenia je aj farba? Ak nie tak koľko sa dopláca? Ďakujem

Kadernícky salón Eliška

Dobry deň ano je v cene aj farba .

:)

Dobry den. Chcela by som sa opytat keby chcem farbenie a aj trosku prestrihat kolko by sa cca doplacalo ? Dakujem :)

Kadernícky salón Eliška

Dobry den dajte mi prosim navas čislo a zavolam vam a dohodneme sa.Dakujem

Radovan

Dobry den chcel by som zistit ako sa pridava recenzia

Kadernícky salón Eliška

Dobry večer,no stymto vam neporadim ale možem zavolat do Zľavomatu a opytat sa ich.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

hodnotenie môžte pridať na základe meilu, ktorý vám po nákupe bol doručený o tom, ako ste boli spokojný s nákupom alebo sa prihlásite na svoj účet na zľavomate a v prečinku moje nákupy-uplatnené vouchery, je možné taktiež pridať hodnotenie.

Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore