Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Tvrdené sklo + silikónové puzdro pre telefóny Asus, Huawei, HTC, iPhone, Lenovo či Meizu

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Juraj Kunovič

Určite pasuje na Huawei P9? Mám stým zle skúsenosti.

AZ- mobily

Dobrý den,

ano varianta Huawei P9 pasuje na Huawei P9.

J. Hájek
AZ-Mobily

valeria klimova

Prosim Vas chcem si u Vas objednat puzdro na mobil huawei y3// ale neviem ktory si mam uviest do objednavky ked vo Vasej ponuke je typ huawei y3–2 alebo iny model uvadzate huawei y3 2017 aky je rpzdiel ktory mi bude pasovat na ten moj. Dakujem za odpoved

AZ- mobily

Dobrý den, jsou 3 typy telefonů, Huawei Y3, Huawei Y3–2 a Huawei Y3 2017, přesný model telefonu zjistíte přímo v telefonu v položce nastavení – informace o modelu.

Díky

J. Hájek

Martina

Dobry den, kolko ks je mozne objednat na 1 postovne?

AZ- mobily

Dobrý den, klidně 10ks. Není to omezeno.

J. Hájek

Peter Hurák

Pred chvíľou som si u Vás objednal sklo na Huawei Y6, cez platobnú kartu, kde zistím či tá moja objednávka bola prijatá ??? Na mojom maily, či ? 😃

AZ- mobily

Dobrý den,

potvrzení Vám přijde do mailu přímo od Zlavomat.sk.

J. Hájek
AZ-Mobily

Zlavomat.sk

Dobrý deň Peter,

vaša platba k nám žiaľ nedorazila, takže objednávka bola automaticky stornovaná. Ak si želáte sklo objednať, je potrebné spraviť objednávku ešte raz. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na podpora@zlavomat.sk

Želám pekný deň.

Roman Mrázik

Mám huawei y 6 2017 bude mi pasovať vaša sada na huawei y 6

AZ- mobily

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím mailem na info@az-mobily.cz

Díky

J. Hájek
AZ-Mobily

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore