Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Postele, o ktorých ste snívali! Nepremeškajte príležitosť!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Kristián Kavuliak

Dobrý deň,

materiál drevenej postele Denisa/čerešňa je masívný buk?
Posteľ si môžem kedykoľvek (počas otváracej doby) vyzdvihnúť z kamennej predajne alebo je tam určitý čas od objednania, kedy si musím posteľ vziať?

Ďakujem

WE-TEC

Dobrý deň,
áno, materiál je bukové drevo. Postele nie sú ihneď k odberu na predajni, musíme ich nechať previezť z centrálneho skladu a to je momentálne možné až v novom roku.
Pekné sviatky želáme.
S pozdravom we-tec

Iveta

koľko kíl má postel Iveta

WE-TEC

Dobrý deň,
posteľ s názvom Iveta náš obchod nemá v ponuke.
S pozdravom we-tec

Peter Bartek

Zdravim .kupil som postel zuzana 160×200 cez zlavomat..chcem sa spytat ci mi do mailu poslete ponuku na rost . Ktory by som tiez od vas kupil ..poprosim vas o mail kde by sme sa dohodli . Dakujem

WE-TEC

Dobrý deň,
prosím o zaslanie vášho dopytu na rošt k posteli na info@we-tec.sk kde sa vám budú venovať predajci. Prosím uvedte, že ste si postel kupoval cez zlavomat.
S pozdravom we-tec

Peter Bartek

Zdravim ..mate rost k posteli zuzana 160× 200 ? Ak ano kontaktujte ma na mail prosim dakujem

WE-TEC

Dobrý deň,
prosím o zaslanie vášho dopytu na rošt k posteli na info@we-tec.sk kde sa vám budú venovať predajci. Prosím uvedte, že ste si postel kupoval cez zlavomat.
S pozdravom we-tec

Roman

Vždyt nic nemáte na co to tu mate tu nabídku?:

WE-TEC

Dobrý deň,
nerozumiem vašej otázke?
S pozdravom we-tec

Rudy

Zdravím, aký rošt je potrebné zakúpiť k posteli Roman 160×220? Dá sa to priobjednat k zlavomatovej objednávke? Dakujem

WE-TEC

Dobrý deň, k posteli Roman 160 × 220 postačuje rošt laťkový alebo lamelový. Je možné tieto rošty zakúpiť aj cez nás. Prosím kontaktujte predajcov na info@we-tec.sk. Uvedte prosím, že ste si zakúpili danú posteľ cez zľavomat.
S pozdravom we-tec

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore