Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Odstránenie chĺpkov IPL metódou

4,7 / 5 Prestige Esthetic Center Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Michaela

Chcem sa spytat co s tym ked som strasne nespokojna. Bola som 4 krat na odstranenie chlpkov hornej pery, lytok a podpazusi minula.plno penazi a zda sa mi ze to malo skor opacny efekt. Jedina vec co lutujem je ze som sa neodfotila pred a po aby som to mohla ukazat inym zaujemcom. Takze ziletky musim kupovat stale aj napriek velkym peniazom co som Vam zaplatila. Dakujem krasne

Zlavomat.sk

Dobrý deň Michaela,

mrzí nás, že ste neboli spokojná s danou službou. Odporúčam kontaktovať priamo salón na t.č: +421 911 811 4­11 alebo emailom info@prestige-kosice.sk a verím, že nájdete vhodné riešenie k vašej spokojnosti.

Želám pekný deň.

pali

Dobry den. kolko voucherov je potrebne na odstránenie celého chrbta a ako dlho tato procedura trva ? dakujem

Lenka Lojková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či táto metóda pri podpazuší a predkolení sa myslí pravá aj ľavá strana s konkrétnym počtom opakovaní na konkrétne partie? ďakujem za odpoveď

Patrik

Dobry den, je to aj pre muzov v oblasti bikin??? Dakujem

Darina Nováková

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či sa mysli pri bikinach odchlpenie na pravej
aj ľavej nohe?
ďakujem za odpoveď

Rrr

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či táto metóda je vhodná aj pre mužov so silnejším ochlpením?

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore