Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celodenné skipasy do Vrátnej doliny

4,7 / 5 Vrátna Malá Fatra Terchová  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Lea

Dobrý deň,
voucher som si zakúpila, no neustále som chorá (respiračné ochorenie) a obávam sa či stihnem využiť voucher.
V prípade, že voucher nevyužijem, je možné sa na vás obrátiť a je možné vrátiť peniaze zaň, alebo ako by som mala postupovať?
Samozrejme, že najradšej by som šla lyžovať, no neviem ako to dopadne.
Ďakujem za odpoveď.
 Lea

Vrátna Malá Fatra

Dobrý deň,

vouchre môžu byť stornované len na základe dokladu o zdravotných problémoch. Poprosím Vás napísať na zákaznícku podporu, kde Vám dajú bližšie info.

Peter Sklar

Dobry den,

k tomuto skipassu je uvedeny nasledovny bonus:

BONUS: Voucher platí aj pre deti od 7 do 12 rokov (vrátane), juniorov od 13 do 19 rokov (vrátane), seniorov (muži a ženy nad 60 rokov) a držiteľov preukazu ZŤP (je potrebné preukázať sa dokladom totožnosti).

To znamena, ze ja ako dospela osoba mozem so sebou bezplatne zobrat juniora, co je podla stranky ski centra vratna aj drzitel karty ISIC, takze na tento 1 voucher budeme lyzovat dvaja?

Dakujem pekne.

Vrátna Malá Fatra

Dobrý deň,

nie, táto informácia znamená, že na voucher môžu lyžovať aj deti a juniori, nie len dospelé osoby.

Andrea

Super akcia, akurát cez jarné prázdniny neplatí??? 👎👎👎

Vrátna Malá Fatra

Dobrý deň,

žiaľ, voucher platí mimo jarných prázdnin.

Michal Kotek

Dobrý den, plati voucher aj Chleb???

Vrátna Malá Fatra

Dobrý deň,

samozrejme voucher platí aj na Chleb.

P.

Dobrý den,

keďže je zľavnený lístok určený pre dospelých, deti (9 r.) platia normálne? Platia teda podľa platného cenníka? Ich lístok vyjde potom viac ako zľavnený pre dospelých.

Vrátna Malá Fatra

Dobrý deň,

zľavnený skipas zakúpený na Zlavomate môže využiť aj dieťa (9r.)

Prajeme príjemnú lyžovačku.

Martin Macák

Dobrý deň,

Akurát som si zakúpil voucher a zaplatil prostredníctvom platobnej karty. Na email mi voucher neprišiel (nie nie je ani v spame, ani v reklamách, nikde) a takisto ho nemám ani v mojom zlavomat účte, napriek tomu, že po zaplatení naskočilo na obrazovke „a je to“.....

Vrátna Malá Fatra

Dobrý deň Martin,

napíšte tento problém na Zlavomat na podpora@zlavomat.sk
Určite sa to vyrieši vo Vašu spokojnosť.

Pekný deň.

Marian Marian

je možné stornovať kupón

Zlavomat.sk

Dobrý deň Marián,

napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk aj číslo voucheru a pozrieme sa nato.

Želám pekný deň.

Ivan Hájnik

Pred chvíľou som si potvrdil 10 x skipas vo Vrátnej. Prišiel som po zadanie platby a potom mi táto objednávka zmizla. Neviem kam, ale už mi systém nedovoľuje začať odznova. Že som si už 10 voucherov vyčerpal…

Zlavomat.sk

Mohli by ste nám prosím poslať print screen, čo Vám obrazovka vypisuje?

Dusan

Som si zakúpili skipas cez zlavomat a neprisiel mi voucher

Zlavomat.sk

Skontrolujte si prosím priečinky spam, reklama, propagácia. Takisto si voucher môžete stiahnuť po prihlásení na Váš zľavomat účet.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore