Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Permanentný make-up: obočie, pery alebo očné linky

5,0 / 5 M.C.Knap Tattoo-artist Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Iveta Gabova

uplatnila som si pernamentne ocne linky horne cez zlavomat zaujimam sa ci v cene kuponu je zahrnute aj dotetovanie-korekcia po zahojeni

M.C.Knap Tattoo-artist

áno cene máte aj korekciu

Zuzana

Dobry den, ja by som sa rada opytala na ocnu linku, ja by som chcela extremne jemnu, skor z vnutornej strany mihlanic. Dalo by sa? Je potrebne to zopakovat po nejakom case? Kolko asi vydrzi? Dakujem pekne

M.C.Knap Tattoo-artist

Dobrý deň áno vieme Vám spraviť aj tenšiu kontúru a linka časom bledne odhadované opakovanie do dvoch rokov .

Tina

Dobrý deň, môžem sa opýtať čo presne znamená permanentný make-up kompaktnou metódou? A prosím Vás pekne ak si teraz zakúpim kupón do akej doby sa dá využiť?teda aj objednať? ďakujem pekne pekný deň

M.C.Knap Tattoo-artist

Dobrý deň prajem kompaktná metóda je plné obočie teda ( kompaktné ktoré je bližšie k nosu tieňované tým vzniká prirodzený efekt ) ojednať sa u nás môžte na čísle 0949 409 678 so zaručeným termínom do dvoch týždňov .

Eva

Dobry den tetovanie pier…ako dlho by som cakala na termin prosim

M.C.Knap Tattoo-artist

Dobrý deň termin Vám vieme dať do týždňa

Eva

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ako dlho vydrží vytetované obočie kompaktnou metódou.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

je to individuálne záleží od samotnej pigmentácie tela. Vo všeobecnosti od vykonania zákroku do dvoch rokov.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore