Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relax v kúzelnej Prahe: raňajky a neobmedzený vstup do bazéna a sauny

4,1 / 5 PLUS Hostel Prague** Praha - Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jana Čižmarová

Dobrý deň ja sa chcem spýtať voľný termín na máj . Chcela by som sa spýtať či máte aj izbu štvorlozkovu … dakujem a pekný deň zelam

Katka

Zdravím
Máte voľný termín od 6.3. 2018

PLUS Hostel Prague***

Dobrý deň, ohľadne rezervácie a dostuponosti nás prosím kontaktujte na reservations@plusprague.com .

Lenka

Dobrý deň, je izba z tejto ponuky dvojlôžková alebo sa jedná o dve postele vo viaclôžkovej izbe?
Ďakujem.

PLUS Hostel Prague***

Dobrý deň,

jedná sa o dvojlôžkovú izbu, môže sa stať, že vo Vašej izbe budú lôžka 4, ale tie nebudú obsadené, jedná sa o ponuku pre dve osoby, samozrejmosťopu je možnosť priobjednať osoby ak by ste mali záujem.

Pekny den

Erik Pikla

Dobrý deň. Chcem sa opýtať ako to je s tým personálom a dorozumievanim sa po česky. Čítam v hodnoteniach že sa komunikuje anglicky. Je to len prehnané tvrdenie zo strany zákazníkov alebo je ozaj problém s českým jazykom. Ak sa komunikuje prevažne anglicky, prečo na to nieje dáke upozornenie a ak je tak kde? Ďakujem

PLUS Hostel Prague***

Dobrý deň,

Máme aj personál zo zahraničia, ktorí má obmedzené možnosti komunikácie v ČJ, ale v priebehu dňa či noci sú na smeny zaraďovní aj pracovníci s plynulou češtinou.

Prajem pekný deň

Dáša Danisova

Dobrý deň. Včera som Vám písala email ohľadne volnych miest,pretože si chceme zakúpiť kupóny, ale neprišla žiadna odpoveď.dakujem

PLUS Hostel Prague***

Dobrý deň,
na požiadavky odpovedáme v priebehu 24–48 hodín. Pekný deň

Dominika Posvancova

Dobry deň, mate prosim volnu izbu na vikend 16–18.02.2018 a prosim kedy je nutne opustit hotel ??

PLUS Hostel Prague***

Dobrý deň, ohľadne rezervácie a dostuponosti nás prosím kontaktujte na reservations@plusprague.com . Odhlásiť sa z pobytu je nutné do 10:00.

Pekný deň

Lucia Jančová-Pálová

dobry den. prosim ked kupim 2kupony mozem si tym predlzit pobyt? bo mi niekto povedal ze hostel je len na jednu noc…dakujem

PLUS Hostel Prague***

Dobrý deň,

áno samozrejme si môžete predĺžiť pobyt použitím 2 kupónov, prosím nezabudnite nám to pri rezervácii e-mailom nahlásiť.

Príjemný deň

monca

dobrý deň, chcem sa spýtať či môžem kupiť kupon aj na dobierku. chcem to ako darček preto to chcem takto zaplatiť

PLUS Hostel Prague***

DObrý deň, túto otázku prosím smerujte na Zľavomat.

Pekny deň

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher žiaľ nieje možné odoslať na dobierku. Vouchery odosielame na email, kde si ich po otvorení viete spracovať do darčekového dizajnu a následne si ho vytlačíte a podarujete.

Jana Cechova

Dobry mohla by.som uplatnit svoj kredit na tuto.ponuku ?

PLUS Hostel Prague***

Dobrý deň, je to skôr otázka na zlavomat.

Pekny deň

Jana Cechova

Dobry mozem uplatnit svoj kredit na tuto ponuku ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
áno máte 50 kreditov, ktoré je možné využiť na čokoľvek.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore