Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Cooltouch Laser – Omladenie pleti a liečba akné a jaziev

4,8 / 5 Eve Clinic Bratislava Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Anezka

Dobry den. Kolko procedur treba podstupit aby bol vysledok dokonaly? A v akom casovom rozpeti.? Dakujem

Eve Clinic Bratislava

Dobrý deň. Počet ošetrení závisí od stavu pokožky. cca 3 až 4 ošetrenia. Časove rozmedzie 3 až 4 týždne.
S Pozdravom eveclinic

Majka

Dobrý deň, mám 24 rokov a mám výrazný problém s vačkami pod očami. Prosím Vás chcem sa opýtať či mi Vaša procedúra pomôže aj bez operácie. Ďakujem

Eve Clinic Bratislava

Dobrý deň. Nakoľko nevieme takto posúdiť aké mate vačky pod očami, bolo by vhodné najprv prísť na konzultáciu , kde vám presne povedia čo by bolo pre váš problém najvhodnejšie. S pozdravom

Alena Fischerova

Dobrý deň,som onkologicky pacient,nádor prsníka v r. 2007 môžem podstúpiť omladenie tváre cootouch laserom

Eve Clinic Bratislava

Dobrý deň. Áno môžte podstúpiť túto procedúru.

Erika

Dobry den,

Chcela by som sa spytat:

Mala som problematicku plet, mam troska jazvy na licach a velmi citlivu plet, hned je cervena ( sem tam sa mi este akne robi – prevazne oblas lic – zapalena vyrazka 1–2), chcela by som si kupit kupon, ktory ponukate, je nutne osetrenie absolvovat niekolko krat aby bol viditelny vysledok?ak ano kolko krat a pomaha to prosim na takyto typ problemu?
Vopred dakujem ( pre lepsie spojenie uvadzam moje tel. cislo 0910910856)

Eve Clinic Bratislava

Dobrý deň. Odporúčam vám pred zakúpením kupónu najprv absolvovať konzultáciu, nakoľko z popisu vášho problému sa nedá zistiť či je pre vás táto procedúra vhodná. Na konzultácii vám na ši odborníci určite povedia čo je pre vás najvhodnejšie. S Pozdravom .

Mária Filová

dobry den prajem,
som Vasa klientka, absolvovala som len mensie zakroky, prosim o informaciu ohladom systemu Laser Cooltouch ci zakrok Hifu Ultherapy …ide o bolestive zakroky?…odporucili by ste mi vo veku 63 rokov iny zákrok?

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore