Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt v hoteli Áčko *** s lyžovačkou v SKIPARK Malinô Brdo

4,4 / 5 Hotel Áčko *** Ružomberok (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Stanislava

Dobrý večer. Najbližší volný termín pre dve osoby cez víkend aký mate? Ďakujem. /piatok, sobota, nedeľa/

Hotel Áčko ***

Dobrý večer, všetky voľné termíny sa vám zobrazujú na Zľavomate. S pozdravom, Recepcia Hotel Áčko***

Bibiana

Dobrý den.náhodou volný termí 9.2 do 11.2

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
v tomto termíne máme poslednú izbu.
S pozdravom,
recepcia Hotel Áčko***

Stanislava

Ďakujem. A najbližší volný termín cez víkend? /piatok, sobota, nedeľa/

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
od 9.-11.2. máme poslednú izbu.
S pozdravom,
recepcia Hotel Áčko***

Stanislava

Dobrý deň. Dá sa počas 3– dňového pobytu zakúpiť wellness, keďže balíček ponúka 1× vstup na 2 hod. do wellness pre 2 osoby (bazén, vírivka, fínska sauna, biosauna, infrasauna, fitness) v rámci otváracích hodín 15:00 – 21:00 hod. Ďakujem.

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
Áno, dá sa.

S pozdravom,
recepcia Hotel Áčko***

Stanislava Patúcová

Dobrý večer. Chcela som sa opýtať keby sme si zarezervovalo pobyt na 3 dni /piatok, sobota,nedeľa/ či poplatok na zjazdovkách je naozaj 60 eur na osobu na jeden deň .A aké máte volné termíny na prvý volný piatok. Ďakujem, Stanislava Patúcová.

Hotel Áčko ***

Dobré ráno, všetky voľné termíny sa vám zobrazujú na zľavomate a čo sa týka poplatku na zjazdovkách vám neviem povedať.
S pozdravom, Recepcia Hotel Áčko***

Nina

Dobry den,

Vcera som Vas kontaktovala ohladom ubytovania pre dvoch v termine od 5.2.-8.2. a odpisali ste mi ze mate volnu izbu a mozem si kupit kupon.
Dnes sme kontaktovali hotel aby sme vedeli na 100% ci si mozme zakupit voucher ale v hoteli nic nevedeli.

Dakujem za skoru odpoved

S pozdravom

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
Kontaktovali ste nás tu v diskusii? Izba bola voľná, avšak ak ste nezareagovali hneď a voucher nekúpili, termín využil niekto iný.
S pozdravom,
recepcia Hotel Áčko***

Lucia

Dobrý deň potrebovala by som vedieť či pri kúpe tohto pobytu by bolo možné, aby bolo 100 € možné uhradiť na faktúru (výhra) a zvyšok si súkromne doplatiť. Ďakujem

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
Tejto požiadavke nevieme vyhovieť.
S pozdravom,
Recepcia Hotel Áčko***

Erika

Dobrý deň, prosím o info, či je voľný termín 23.-25.2. pre 2 osoby a dieťa (13 r.) Aká bude cena s polpenziou? Ďakujem.

Hotel Áčko ***

Dobrý večer, všetky voľné termíny sa vám zobrazujú na zľavomate a sú tam aj ceny.

Nina

Dobry den,

mala by som zaujem o pobyt vo vasom zariadeni v termine od 5.2.-9.2. pre 2 osoby.

Vopred dakujem

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
máme voľnú izbu, môžete si kúpiť voucher.
S pozdravom,
recepcia Hotel Áčko***

Kristína

Dobrý deň !!chcem sa opýtať či máte voľný termín na 3alebo 4 dni tak od 17.2. do 22.2, dve dospelé osoby dve deti vek 3 a 7 rokov , ten trojročný nepotrebuje ani prístelku ani polpenziu ak je to tak možné ,môžem poprosiť aj kalkuláciu ďakujem pekne

Hotel Áčko ***

Dobrý deň, tento termín už máme vypredaný. S pozdravom, Recepcia Hotel Áčko***

andrea

Dakujem za radu. Urobila som tak a dni, o ktire mam zaujem su vyznacene zelenym kruzkom. Nie su tam ziadne vysvetlivky. Mozete mi povedat ci to znamena, ze este mate volne alebo ste uz obsadeni. Dakujem.

Hotel Áčko ***

Áno znamená to, že je to voľné.

Andrea Jurikova

Dobry den,
chcela by som si zakupit voucher do vasho hotela od 19.2. do 22.2. (3 dni , 4 noci). Chcela by som sa opytat ci mate este volnu izbu pre 2 osoby a 3iu osobu (13 rocny chlapec) na pristelke? Kolko by prosim stala ta pristelka a polpenzia pre neho? vopred dakujem za odpoved.

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
Musíte si zadať rezervácia online a tam uvidíte kalendár s voľným dátumom. Príplatok za prístelku je 15,– Eur/noc + 11,40/deň Eur polpenzia.
S pozdravom, Recepcia Hotel Áčko***

Zina

Bolo mi povedane ze sa mi tu zobrazia volne terminy vobec ich nevidim

Hotel Áčko ***

Musite si zadať rezervacia online a tam uvidite kalendar s volným dátumom.

Mária Kuchárková

Dobrý deň, prosím chcem sa spýtať či máte voľný termín od 4.2.-5.2.2018 na dve noci pre dve dospelé osoby a dve deti vo veku 8 a 10 rokov? ak áno prosím aká bude cena. ďakujem

Hotel Áčko ***

Dobré ráno, tento termín už máme vypredaný. S pozdravom, Recepcia Hotel Áčko***

Bérešová Martina

Dobý deň chcem sa opýtať či mate voľný termín od 18.2.2018–21.2.2018 pre 2 dospelé osoby a jedno dieťa vo veku 8 rokov

Hotel Áčko ***

Dobré ráno, tento termín už máme vypredaný. S pozdravom, Recepcia Hotel Áčko***

Gabriela Chovancová

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či máte voľný termín 2–4.2. Prípadne 26–28.2.? 2 dospelí a dve deti vo veku 8 a 10 rokov.
Je možnosť aj stravovania v reštaurácii s bezlepkovou diétou?

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
termín 2.-4.2. už máme vypredaný. Je možné pobyt uskutočniť v termíne 26.-28.2. S bezlepkovou stravou nie je problém, len nás treba informovať :)

S pozdravom,
Recepcia Hotel Áčko***

Pavol Tkac

Zdravim, poprosim termin 2.2.18 do 4.2.18 2 noci a pre 2 rodiny kazda po 3 osoby. Ci je volny tenyo vikend. Dakujem

Hotel Áčko ***

Dobrý deň,
Tento termín už máme vypredaný.
S pozdravom,
Recepcia Hotel Áčko***

Lucia Kurjaková

Poprosila by som Vám či je voľný termín na tento pobyt pre dve rodiny.
Jedna rodina – dve dospelé osoby
Druhá rodina – dve dospelé rodiny + jedna prístelka pre dieťa do 12 rokov aj polpenziou.
Termin od 16.2.2018 do 18.2.2018, alebo 23.02.2018 – 25.02.2018

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore