Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Obľúbený pobyt s neobmedzeným wellness v kúpeľnom meste Piešťany

4,2 / 5 Penzión Diana *** Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Alena Šeligová

Dobrý večer,rada by som sa opytala na možnosť 3dňového pobytu u vas buduci týždeň. Sme dôchodci. Manžel je držitelom peukazu ZŤP. Čo by to stálo? Ďakujem.

Zuzana

Dobrý deň chcem sa informovať či mate volný termín,od 30.3–1.4 pre 4 osoby. Dakujem Horvathova

Penzión Diana ***

Dobrý deň pani Horváthová ,
ďakujeme pekne za Váš záujem. V uvedenom termíne stále máme k dispozícii voľné izby , aj pre 4 osoby.
S úctou
Kristína Svátek

Žigová Renata

Dobrý deň! Chcela by som sa opýtať či nemáte v ponuke týždený pobyt pre seniora nad 70r. držiteľa ŤZP

Penzión Diana ***

Dobrý deň pani Žigová,
poprosím Vás, pre bližšie informácie zavolať priamo na recepciu penziónu na tel. číslo 033/77 44 200.
Ďakujem a prajem pekný deň
recepcia

Milan

Dobrý večer máte voľný termín na 23–25 .2 pre dve osoby ale chceme izbu s manželkou posteľou je taká možnosť??

Penzión Diana ***

Dobrý deň v uvedenom termíne máme ešte voľné ubytovanie. Manželská posteľ na superior izbách ktoré sú za príplatok 43,80.

Claudia

Dakujem za odpoved. Takže ked objednám online pobyt s rezerváciou na presný dátum tak do poznámky stačí dat že mám záujem priplatit si izbu superior a prosím o izbu s balkónom, tak pri nástupe doplatím jednorazovo 29,80 eur ?

Penzión Diana ***

Dobrý deň pani Claudia,
áno, presne tak.
Tešíme sa na Vašu návštevu
Klučovská Žaneta

Claudia

Ešte by som sa rada spýtala ako je to s bazénom v tomto zimnom období keďže sa nachádza vonku

Claudia

Ešte sa chcem spýtať ako je to s bazénom v tomto zimnom období keďže je vonku

Penzión Diana ***

Dobrý deň,
bazén sa nachádza vonku, ale je s vyhrievanou vodou, ktorá ma okolo 29°C.
S pozdravom
Klučovská Žaneta

Claudia

Dobrý deň chcem sa spýtať na konkrétnu zľavu na 2 noci pre 2 osoby (119€). V popise je dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami, je možná aj manželska posteľ keďže plánujeme ísť s priateľom na romanticky pobyt ? A rada by som sa spýtala či je v izbe televízor a balkón alebo nejaká spoločná terasa k dispozícii. Ďakujem za odpoveď

Penzión Diana ***

Dobrý deň,
izba s manželskou posteľou je možná, je to izba superior s doplatkom 29,80€ na recepcii penziónu.
Na izbe je televízor a máme aj izbu s balkónom. Pri rezervácii je nutné uviesť požiadavku a pokiaľ práve izba s balkónom nie je obsadená, radi Vám ju ponúkneme.
S pozdravom
Klučovská Žaneta
recepcia

Daniela STAŠINIAKOVA

Dobrý podvečerpraje­me,veľmi pekne prosíme čo by stál Veľkonočný pobyt pre dve osoby s polpenziou od 30.3–2.4 Ďakujeme

Penzión Diana ***

Dobrý deň pani Stašíniaková,
veľmi nás teší Váš záujem o pobyt v Penzióne DIANA***. Vo Vami vybranom termíne máme voľné ubytovacie kapacity.
Tešíme sa na Vašu záväznú objednávku.
S pozdravom
Klučovská Žaneta
recepcia

Penzión Diana ***

Dobrý deň pani Stašiniaková , pobyty počas Veľkej noci je minimálne 3 nocový a cena v štandartnej izbe pre 2 osoby je 270 EUR . V cene sú raňajky formou bufetových stolov obohatené ponukou veľkonočných špecialít , predĺžený čas raňajok od 8.00 do 11.00 , večere formou výberu z 3 jedál + šalátový bufet , welcome drink pri príchode podávaný pred prvou večerou , denný vstup do wellness centra , 30 minutová masáž pre každého a možnosť požičania bicyklov alebo kolieskových korčulí grátis . V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania 1,10 €/osoba/noc.
Dúfam, že Vás naša ponuka zaujala .
Teším sa na Vašu návštevu
Kristína Svátek
0908782835

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore