Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Hélium vrátane 30 alebo 50 balónikov na párty

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Milan Černek

Dobrý večer, prosím vás akcia na hélium na zlavomate skončila? A bude ešte v blízkej dve? Dakujem

Svet trampolín

Dobrý den, určitě ano. Již pro Vás chystáme akci novou, prosím o strpení, čekáme na naskladnění daných produktů. Hezký den

Papulka Ďurišová

Dobrý deň. Prosím ako to mám objednať nejde mi to.

Svet trampolín

Dobrý den, prosím kontaktujte pracovníka portálu Zlavomat, nevím kde se stala u Vás chyba a nemůžete dokončit objednávku. Hezký den

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

môžete nás kontaktovať na podpora@zlavomat.sk alebo na telefónnom čísle +421 232 117 321.

Prajeme pekný deň

Miroslava

Dobry den ,Prosim do kolko treba bombu mynut po otvoreni? Kolko vydrzi od prveho otvorenia? Dakujem

Svet trampolín

Dobrý den, pokud héliovou bombu správně uzavřete, vydrží Vám bomba několik měsíců. Hezký den

Barbora Matejkova

Dobry den mala som od vas objednanu jednu bombu na 50 balonov (velmi sa nam osvecila) a chcela by som este jednu ale portal mi to nedovoli objednat. Ozaj sa da spravit len jedna objednavka ?

Svet trampolín

Dobrý den, prosím kontaktujte přímo zaměstnance portálu Zlavomat který Vám poradí jak objednat více věcí najednou. Hezký den

Dana

Dobrý deň keď si ho dneska obiednam príde mi piatok Ďakujem

Svet trampolín

Dobrý den, uděláme pro to maximum . Hezký den

Barbora

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či budete mať ešte v blízkej budúcnosti v ponuke hélium+ 30 balónov. Ďakujem

Svet trampolín

Dobrý den, určitě ano, prosím o sledování portálu Zlavomat, jakmile dané zboží naskladníme, budeme ihned přidávat. Hezký den

Martina Kužmová

Dobry den. Zeleny ventil sa neda stlacit preco? Mam tovar vratit?

Svet trampolín

Dobrý den, zelený ventil je kohoutek kterým se pootáčí, černý ventil se stlačuje směrem k zemi a vypouští plyn. Hezký den

Miroslava Hudakova

Dobry den. Prosim, ak by sme to zajtra objednali, mohlo by to byt najneskor v piatok v Prahe? Dakujem. Hudakova

Svet trampolín

Dobrý den, pokud zaplatíte platbu kartou, odesíláme zboží nejpozději následující pracovní den . Hezký den

Lucia

dobry den, je bomba helia vhodna aj na nafukanie foliovych balonov alebo len latexovych? Nie je potrebny napr. iny ventil?

Svet trampolín

Dobrý den,
heliová bomba je vhodná pro různé typy balónků.

Hezký den
Petružálková

Adriana

Dobrý deň,

na koľko približne kusov väčších balónov s priemerom 90cm, by mi mohla vystačiť väčšia bomba hélia, teda 420 litrov?
Stačí naozaj orientačne – len či mám počítať s jedným balónom alebo s piatimi :)

Ďakujem pekne

Svet trampolín

Dobrý den, velká láhev hélia nafoukne v průměru 50 klasických balónků. Kolik nafoukne balónků o průměru 90 cm opravdu jistě nedokážeme říct. Hezký den

Roman

Dobrý deň,
môžem si zakúpiť aj 2 fľaše hélia? Ale pravdepodobne musím spraviť aj 2 objednávky. Asi to nejde kúpiť naraz

Svet trampolín

Dobrý den, ano lze to uskutečnit vše do jedné objednávky ať nemusíte platit dvoje poštovné. Hezký den

Zuzana Šrankova Benková

Dobrý deň to hélium je na koľko balónov? Na 30? Ďakujem

Svet trampolín

Dobrý den,

máme v nabídce menší a větší láhev s heliem. Menší láhev vystačí na cca 30 balónků, větší na cca 50 balónků. Samozřejmě ale záleží také na tom, zda správně manipulujete s ventilkem, aby Vám plyn neunikal při nafukování bokem a jak moc či jak velké balónky nafukujete.

Hezký den.

Andrea

Dobrý deň chcem sa informovať či je možné si vybrať aj farbu balónov? Chcem to na svadbu a preto by som chcela biele a bledo ružové… ďakujem

Svet trampolín

Dobrý den, balónky v balení s héliem jsou vždy barevné. Hezký den

anita

Dobry den, Prosim, ked si dnes objednam helium s balonmi, pride mi to do tohto piatku do Bratislavy? Mozem si to vyzdvihnut v pobocke zasielkovni v Bratislave, len to potrebujem mat v piatok najneskor.

Dakujem

 anita

Svet trampolín

Dobrý den, pokud objednávku zhotovíte a ihned zaplatíte, věříme že to do pátku budete mít doma. Hezký den

Peter

Dobry den. Ak nafuknem baloniky je mozne nasledne vdychovat plyn a sposobit tym zmenu hlasu?

Svet trampolín

Dobrý den, ano plyn lze vdechovat a tím i pozměnit hlas. Hezký den

Karolína

Dobrý deň dá sa u Vás zakúpiť tiež gél ktorý zabezpečí dlhšie nafúknutie balóniku alebo to musím objednať u Vás samostatne? Tím pádom budem platiť 2× poštovné? Ešte by ma zaujímalo o koľko dlhšie vydržia nafúknut balóny s týmto gelom. Ďakujem

Svet trampolín

Dobrý den, bohužel žádný gel k héliové bombě neprodáváme, tudíž nedokážu zodpovědět Vaši otázku. Hezký den

Misa

Dobry den..prosim kde najdem tie pobocky na osobny odber

Svet trampolín

Dobrý den, osobní odběr je možný pouze v Českém Těšíně. Pobočky Zásilkoven Vám zasílám -
https://www.zasielkovna.sk/pobocky
Hezký den

Lukas

Dobry den, je moznot prazdnu heliovu flasu vratit/znova pouzit? Ak nie ako by sa mala spravne zrecykolvat?
Dakujem.

Svet trampolín

Dobrý den, prázdná héliová bomba nelze již znova naplnit. Prosím odvezte ji do sběrného dvora. Hezký den

Denisa

Dobry den kolko litrovu napln potrebujem na 3 cislicove balony ?

Svet trampolín

Dobrý den, nevím jak velké čísla jsou. Doporučuji koupit bombu větší aby Vám helium nechybělo. Hezký den

Simona

Dobry den,

chcela by som sa opytat, ci baloniky, ktore su sucastou balenia by ste mi nemohli dorucit len biele a slabo ruzove? Dakujem.

Svet trampolín

Dobrý den, je nám líto, ale balónky jsou součástí balení v barevném provedení. Hezký den.

Viktoria Hrbenova

Keď si dnes objednám,stíhate do piatku poslať? Nenince 99126 okres Veľký Krtíš.Som videla že PPL 6prac.dni,Tak potom nestíhame do soboty,do oslavy. Da sa zrychlene?

Svet trampolín

Dobrý den, pokud máte na mysli příští pátek, tak určitě odeslat zboží stíháme. Během příštího týdne byste dané zboží měl doma. Hezký den

Viktoria Hrbenova

Dobrý deň.Da sa objednať aj na dobierku?

Svet trampolín

Dobrý den, přes portál Zlavomat bohužel na dobírku objednat nelze. Hezký den

Andrea

Dobrý deň, ja som už raz kúpila hélium. Nedá sa znovu naplniť tá nádoba?
Ďakujem

Svet trampolín

Dobrý den, bohužel nádobu znova naplnit nelze. Hezký den

Jana

dobry den,ako sa da uplatit kupon.dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ak máte na mysli ako zakúpiť voucher/ kupón, vyberiete si variant o ktorý máte záujem, zaplatíte a tým pádom je objednávka spravená, netreba už uplatňovať nikde kupón.

Marek Hanes

Dobrý, chcel by som vediet, kolko vydrzi helium v tej flasi, ci to odtial za par mesiacov nevyprcha. dik

Svet trampolín

Dobrý den, pokud je bomba správně uzavřená, vydrží i několik měsíců. Hezký den

Dana

Dobry den, tych 420l helia vydrzi len pre 50 balonov alebo viac? Dakujem

Svet trampolín

Dobrý den, ano velká láhev nafoukne cca 50 balónků. Hezký den

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore