Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

2× alebo 3× Pizza Euro take away a na donášku

4,1 / 5 Pizza Euro Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Petra

Dobrý deň, koľko sa dopláca na rozvoz do Ružinova – Prievozu cez deň, keďže uvádzate len nočný príplatok 0,49 eur. Je to aj denný príplatok? Alebo je dovoz zadarmo? Alebo cez deň do tej lokality dovoz nerobíte?
Rada by som vedieť konkrétnu sumu a nie len odkaz na stránku alebo na voucher. Nebudem kupovať voucher, keď tam nerobíte cez deň rozvoz. A na stránke som údaj nenašla.
Už sa niekoľko ľudí pýtalo, konkrétnu odpoveď ste im však nedali.

Pizza Euro

Dobrý deň, v prvom rade si treba dokladne pozrieť voucher. Je to tam všetko napísané. Denný rozvoz je ZADARMO a vozime len lokality Rača, Nové Mesto, Letisko, Vajnory a Trnávka. Nočný rozvoz robíme vo všetkých lokalitách s doplatkom. Čiže Ružinov za 0.49€ ale len večer, nakoľko cez deň do tejto lokality zatial nevozime z dôvodu nadmernych kolon.
Ďakujeme za pochopenie

Kvetoslava

Doveziete pizzu aj do Ružinova na voucher? Ako doplatím za dovoz?

Pizza Euro

Lokality rozvozu máme uvedené na vouchere

ivka

Aká je cena donášky do horského parku? :)

Pizza Euro

Uvedené lokality dovozu a ceny sú napísané po kliknutí na danú variantu voucheru. Iné lokality pre zlavomat niesú možné. Konkrétne ceny dovozu pre jednotlivé lokality nájdete na www.pizzaeuro.sk

jarmila

Chcela by som tiež vedieť kolko učtujete za donášku do Rači ešte pred zakúpením
voucheru.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, možnosť rozvozu pizze ZDARMA v lokalitách Rača, Nové mesto, Vajnory, Letisko a Trnávka

Martin

Aka je prosim cena za donasku v Raci?

Pizza Euro

Lokality dovozu, ktoré sú ZADARMO, sú napísané v popise voucheru.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore