Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

VIP vstup bez čakania na medzinárodnú výstavu Nábytok a bývanie 2018, Agrokomplex Nitra

4,6 / 5 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Janka Budzelová

Už sa nedá zakúpiť ?

agnesa kyčinová

daju sa normalne zakupit vstupenky napr, v sobotu?Prideme z Popradu ale nemame vopred zakupene vstupenky. Mame záujem o obyvaciu stenu su na vystave?

Jana Duláková

Mám záujem o zľavnené lístky ak budú ešte v ponuke.
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jana,

ďakujeme za váš záujem, avšak všetky vstupenky sa už žiaľ vypredali, preto je potrebné nielen pri vstupenkách, ale aj pri ostatných ponukách cez zlavomat zakúpiť vouchery čím skôr, keďže počet býva obmedzení.

Pekný deň.

Nikola

Dobrý deň škoda že som nestihla lístky zakúpiť😳 budú ešte ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Nikola,

ďakujeme za váš záujem, avšak všetky vstupenky sa už žiaľ vypredali, preto je potrebné nielen pri vstupenkách, ale aj pri ostatných ponukách cez zlavomat zakúpiť vouchery čím skôr, keďže počet býva obmedzení.

Pekný deň.

Michal Hasaj

Aj ja by som potreboval 4 vstupenky. Preco sa uz nedaju kupit ? Kde bolo napisane ze len 3700 listkov sa predava ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Michal,

ďakujeme za váš záujem, avšak všetky vstupenky sa už žiaľ vypredali, preto je potrebné nielen pri vstupenkách, ale aj pri ostatných ponukách cez zlavomat zakúpiť vouchery čím skôr, keďže počet býva obmedzení.

Pekný deň.

Palo

Dobrý deň, zakúpil som dva lístky pre dospelé osoby.Kde môžem zakúpiť vstupenku pre dieťa? Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Deti do začatia školskej dochádzky (do 6 rokov) v sprievode rodiča majú vstup ZADARMO.

Pekný deň.

Stanislava

Mám záujem o dve vstupenky.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za váš záujem, avšak všetky vstupenky sa už žiaľ vypredali, preto je potrebné nielen pri vstupenkách, ale aj pri ostatných ponukách cez zlavomat zakúpiť vouchery čím skôr, keďže počet býva obmedzení.

Pekný deň.

kovacsova oli

cena vstupenky pre seniorov

Zuzana

Dobrý deň,
tiež mám záujem o 2 vstupenky na zajtra 14.03.2018. Už nie je možné ich zakúpiť?
Ďakujem krásne za oodpoveď

Pacalajová miroslava

KDE Má EXPOZíCIU nATUZZI sEDYA?

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Dobrý deň,
v pavilóne C.

Andrea

Dobry den,mam zaujem o 2 vstupenky na 14.3. Viete mi pomoct?

Pavol

Dobrý deň,
Mám vážny záujem o 2 vstupenky, ak sa niečo uvoľní, rád by som si ich zakúpil.
Ďakujem krásne :)

Majka Černá

Dobrý deň chcem sa opýtať ďalšie lístky už nebudú.
Ďakujem

Alena

Chcem sa opytat ked si objednam vstupenky dnes aj my pridu? Budem platit kartou. V cene asi nieje parkovne vsak?
Ďakujem Alena

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pokiaľ platíte kartou online, vstupenky vám prídu hneď po zaplatení na email. Parkovanie nieje v cene.

Pekený deň.

miro

tiež by som mal ešte záujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pár lístkov sa ešte uvoľnilo, takže máte možnosť si ich ešte dnes zakúpiť, avšak odporúčame platbu kartou online, aby vám boli obratom odoslané na váš email.

Želám pekný deň.

Jana

Prosim, dalsie vstupenky uz nebudu? Pojdeme so 16 mesacnym dietatom. Nestihli sme kupit.

Jarmila

Dobrý deň.Prosím Vás a akú máte banku na zaplatenie voucheru?Pýtam sa preto,že či Vám do utorku stihne prísť platba.Ďakujem za info.S pozdravom Jarmila ;-)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

banku máme CSOB.

Pekný deň.

Mary

Dobry den vstupenky z vystavy sa mozu zaradit do zrebovaNia o nabytok. Plati to aj pre tieto zlavomatove vouchery? Mozu sa zapojit tiez do toho zrebovania?

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Nie, nemôžu. Máte to napísané aj v ponuke.

Blažena Fehérová

13 .03.2018 je už pre verejnosť?

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Áno, je.

jarka

Je možné zakúpený nepoužitý zľavomat voucher vrátiť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk aj kód voucheru a preveríme to.

katka

Dobry den,chcem sa spytat,ci uz 13.3 je vstup pre verejnost alebo len pre odbronikov a odkedy je vstup pre siroku verejnost

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Každý deň je prístup pre verejnosť a sú aj platné vouchre.
Otváracie hodiny:
13. – 17. 3. 2018 od 9:30 do 18:00
18. 3. 2018 od 9:30 do 17:00

Simona

Dobrý deň, myslím že pani Dare nebola presne zodpovedaná otázka, presne to, čo zaujíma aj mňa. Ak mám zakúpený voucher a druhá osoba má ŤZP s červeným prúžkom, môže táto osoba použiť rovnaký prednostný vchod ako ja, a teda pre REGISTRÁCIE ZĽAVOMAT? Ďakujem

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Dobrý deň,
pri hlavnom vstupe majú návštevníci s vouchrom samostatný vstup cez ktorý vchádzajú priamo do pavilónu F a ostatný návštevníci prechádzajú rampou do vonkajšieho priestoru medzi pavilónmi F a A. Vzdialenosť medzi týmito bodmi je cca 20 metrov. Na ostatných bránach je vstup pre všetky skupiny návštevníkov jednotný.

Maria Kriškova

Dobry den prajem ako mam zaplatiť ten voucher.Za informaciu dakujem .

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
Pre nákup pri danej ponuke stačí kliknúť na zelené tlačidlo „Kúpiť za“, zadať Váš e-mail a vybrať, akým spôsobom zaplatíte.
Platiť môžete kartou online, peňaženkou Masterpass alebo bankovým prevodom.
Po pripísaní sumy na náš bankový účet sa vo vašej e-mailovej schránke objaví voucher (poukaz). Vouchery na vstup môžete uplatniť na registráciách v pavilóne F (naľavo vedľa hlavného vstupu, na mieste nájdete nálepku REGISTRÁCIE ZĽAVOMAT).
Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.

Želám pekný deň.

viera mikleova

Aké je vstupné pre dôchodcov?
Dakujem

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

4€

Dara

Dobry den chcela by som sa opytat ze ked sme dve osoby a jedna ma voucher ta druha preukaz ztp pustia nas obe bez cakania alebo si aj osoba so ztp musi kupit voucher.dakujem

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Pokiaľ má druhá osoba ŤZP (preukaz s červeným prúžkom) tak má vstup zdarma, pokiaľ ŤZP (preukaz biely) tak musí zakúpiť zľavnený vstup 4€ na mieste alebo zľavomat voucher za 4,90€.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore