Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Strih, kaviárová kúra alebo Ombré

4,4 / 5 Kaderníctvo Merci Salón Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Simona

Dobrý deň, mám na Vás otázku. Aký voucher si mám zakúpiť, ak mám vlasy cca po pás a farbím si ich na blond iba zhora spodné vlasy mám svoje hnedé. Chcela by som ombré poprípade balayage, podľa toho čo mi odporúčite. Len ide o to teda, že nemám jednotnú farbu na vlasoch. Mám zakúpiť variant voucheru 2 alebo 3 ? Za Vašu odpoveď Vám pekne ďakujem.

Kaderníctvo Merci Salón

Pekny dnik zalezi ci chcete aj farbit. Horne vlasky farbou tmovsou. Ak ano tak cislo 3

Lívia Mádrová

Dobry večer, chcela by som zmeniť farbu vlasov, vyskúšať bayalage. Mam čierne vlasy, ktoré si pravidelne farbim. Dalo by sa s tým nieco robit? A stačil by mi jeden voucher na bayalage? Ďakujem

Kaderníctvo Merci Salón

Pekny vecer. Stiahne to na ton v tone..teda na cokoladu.

Nikol

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať ak chcem farbit vlasy typom balayage, neviem či je potrebný voucher 4 alebo stači 3. Chcela by som aby som mala vlasy pekne jednotné tak ako by mali vyzerať. ďakujem za odpoveď

Kaderníctvo Merci Salón

Pekny den urcite treba aj s farbou

Mirka Melišová

Dobry den.Dcera ma sice dlhe vlasy, ale potrebuje len odstrihnut znicene konceky, max 3 cm… Mozem jej zakupit voucher na strih? Dakujem.

Kaderníctvo Merci Salón

Pekny dnik ano 😊

Barbora

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ktorý voucher by bol najlepší a najvýhodnejší? A za čo by som doplácala? Mám vlasy relatívne riedke vlasy dlhé cca po lopatky. Vlasy by som potrebovala zregenerovať, nafarbiť a ostrihať (+umyť a vysušiť).
Ďakujem za odpoveď :)

Kaderníctvo Merci Salón

Pekny dnik o aky woucher mate zaujem?

Viera

Dobry den, mate nejake aktualne nove cislo, uvedene v ponuke mi nikto nedviha uz druhy den?

Kaderníctvo Merci Salón

Pekny den ano dviham vecer okolo 20.00hod nakolko v praci nedviham telefon ..mam vela prace..pripadne mozme aj smskou.

Nicol

Dobrý deň,

dá sa u Vás objednať aj po pol piatej poobede v pracovné dni, prípadne v sobotu? Ďakujem.

Kaderníctvo Merci Salón

Pekny vecer ano da sa dohodnut aj na sobotu. 😊

Lucia

Dobrý večer prajem, chcem sa spýtať, že ceny strihov a farbení, ktoré uvádzate sa prirátavajú k cene voucheru či z celkovej ceny sa odráta cena voucheru alebo ako tomu rozumieť? Mám riedke (prírodne vlnité) vlasy, ktoré by bodlo zregenerovať od žehlenia (Strihať ich veľmi nechcem), ale mala by som záujem o ombré, ale podotýkam, mám riedke vlasy, takže veľa materiálu by sa asi nespotrebovalo. Mám ich však dlhšie pod prsia, hnedé. Koľko by to prosím vás po zakúpení vouchera stálo? Ďakujem za odpoveď. S pozdravom a prianím pekného večera, Pastírová.

Kaderníctvo Merci Salón

Pekny vecer ..ja ceny nemenim . V tomto pripade si zakupte voucher v inom salone…dakujem za pochopenie

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore