Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Detské plachty s Mickeym, Barbie a ďalšími postavičkami, rozmer 90 × 200 cm

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Diana

Dobrý den,
je možný osobní odběr v Praze?
Děkuji

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, bohužel ne, osobní odběry na našich provozovnách již nejsou možné.

janka

Dobry den objednala som si od vas plachty a este som chcela uteraky ale uz si to pyta znovu postovne..ako sa to da vyriesit?
dakujem

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den , nákupy zboží z různých akcí naší společnosti AARYAN TRADE s.r.o. lze kombinovat, je nezbytné vložit všechny požadované položky do jednoho nákupního košíku a poté uzavřít nákup. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Bejka

dobrý deň, je potrebné kontaktovať predajcu, alebo mi bude priamo tovar odoslaný?

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den,není třeba kontaktovat dodavatele. Jakmile uhradíte objednávku, pak ji přebírá dodavatel a zboží je odesláno dle instrukcí v objednávce. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Mona Henyigová

dobry den chcela by som si zakupit 2× postelnu plachtu a jedny obliecky do postielky, nejde mi vsak posta osobny odber v zasielkovni, neda sa to? postvovne je priliz drahe. dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

osobný odber v zásielkovni je možný, stačí si len vybrať miesto o ktorú zásielkovnu máte záujem.

Želám pekný deň.

Martina Vorosova

Dobry den chcela by som si objednat plachtu a uteracik tiez z tejto istej firmy nebude mi 2× ratane postovne?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Máte možnosť zakúpiť si viac produktov v jednej objednávke od danej firmy za jedno poštovné.

Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore