Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dokonalé obočie i pery s permanentným make-upom

4,8 / 5 Suzi Beauty Liptovský Mikuláš  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Bozena

Dobry den, dala by sa zlava vyuzit aj na ocne linky ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Na našej stránke takýto variant do tohto salónu neponúkame.

Zdenka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, mám šedivé obočie ktoré mi nevyhovuje a najradšej by som sa ho zbavila. Rada by som si dala urobiť permanentný makeup obočia. Čo však potom s tým vyrastajúcim šedivým obočím? Ďakujem za odpoveď, Zdenka

Suzi Beauty

Dobrý deň, s vyrastajucimi sedivymi chĺpkami vám nepomôžem. Jedine používať napr. špirálu na obočie. Farbenie obočia u kozmetičky po tetovaní neodporúčam,pretože farby obsahujú peroxid a vyťahujú pigment z kože.

Martina Kubovčíková

prajem pekný deň mám otázku – permanentný makeup :čiarkované obočie ako dlho sa čaká na objednanie a robíte aj poobede ? mne sa dá len po 15 hod ďakujem Kubovčíková Martina :)

Suzi Beauty

Dobrý deň, čaká sa cca týždeň, dva. Dá sa dohodnúť aj po 15 hod.

Petra

Dobry den,mala by som zaujem o permanentny makeup obocia.Chcem sa spytat ci by sa dalo dohodnut niektoru sobotu a kedy mate prvy volny termin.A je v cene aj pretetovanie?

Suzi Beauty

Dobrý deň, bohužiaľ víkendy nerobím. V cene je aj pretetovanie/ko­rekcia do dvoch mesiacov. Voľné termíny sú cca o dva týždne.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore