Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Komfortné ubytovanie pre rodiny aj priateľov v chatách v Ždiari

4,6 / 5 CHATY Winter & Summer Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jana Leskova

Dobrý deň máte voľný termín na 20–22 jún? Ak áno mám záujem 2 dospelý a 2 deti ten na 2 noci za 149e ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo zariadenie na info@wstatry.sk alebo na +421 917 864 096.

Pekný deň.

Juraj

Dobry den. Chcem sa spytat. Sme 4 clenna rodina. Voucher je pre 4 osoby. Sme 2 dospele osoby + syn ma 17 a dcera 16 rokov. Znamena to, ze aj ked je voucher pre 4 osoby, tak by sa doplacalo 10€ na dieta / noc lebo este nemaju 18 rokov?
Dakujem

Eva

Dobrý aká je cena 4dospele osoby a 2 deti 7ra9r ďakujem

CHATY Winter & Summer

Dobrý deň, ďakujeme za váš záujem o naše služby. Doplatok ku kupónu za deti od 5 rokov je 5 € / dieťa / noc.

Viktor Vyrostek

Prosim vas chcem sa ubytovat na dni 1.6.2018–3.6.2018
Sme 5 clenna rodina
2 dospeli
chlapec 15r.
chlapec 4r.
dievca 7r.
neviem najst taku ponuku vo vasom vybere.Vieto mi pomoct a rezervovat si pobyt?

Gabriela Begicevicova

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či máte voľné miesto na dve noci od 1.aprila ďakujem

CHATY Winter & Summer

Dobrý deň, ďakujeme za váš záujem o naše služby. Ohľadne aktuálnych voľných termínov nás prosím kontaktujte priamo na info@wstatry.sk, aby nedošlo k prípadným nedorozumeniam. Ďakujeme za pochopenie.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore