Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt až na 5 dní v centre Ostrihomu s raňajkami

4,4 / 5 Penzión pod Bazilikou Ostrihom - Maďarsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
VeroNika Brockova

Dobry den chcem sa opýtať či je voľný termín 24–26 august.dakujem

Penzión pod Bazilikou

Dobrý deň,
Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo penzión na info@bazilika.eu alebo +36 33520685.
Pekný deň.

Jana Belicová

Dobry den,
mala by som zaujem o pobyt pre 4 osoby v termine 14–16. 7., no da sa zakupit iba 1 voucher pre 2 osoby. Ide o nedostatok voucherov, alebo sa musia zakupit 2 samostatne?
Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jana,

v našom rezervačnom kalendári sa tento termín už žiaľ nezobrazuje ako voľný. Preto sa ohľadne dostupnosti voľných kapacít môžete obrátiť priamo na hotel na info@bazilika.eu, alebo na tel. čísle +36 33520685. Na recepcii sa dorozumiete aj slovensky.

Prajem pekný deň.

peter

som sa pytal ci to plati pre kazdy den pobytu vstup do Aquaparku ak si objednam samozrejme „so vstupom“ vy tam pisete 1×…

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Peter,

pri kúpe voucheru so vstupom do aquaparku máte v cene voucheru 1× celodenný vstup do aquaparku Aquasziget + Wellness & SPA pre 2 osoby, takže sa jedná o jednorázový celodenný vstup.

Prajem pekný deň.

peter

v cene voucheru je aj vstupne pocas pobyty do aquaparku? vdaka za info

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku. Máme v ponuke vouchery bez, ale aj so vstupom do aquaparku ( 1× celodenný vstup do aquaparku Aquasziget + Wellness & SPA pre 2 osoby).

Prajem pekný deň.

Jakub Kyrcz

Dobry den termin 13 14 15 jul sa ukazuje ako volny no neda sa rezervovat. Ako mozem postupovat?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jakub,

ďakujeme za Vašu otázku. Žiaľ termín 13.-14.-15. nie je voľný. V prípade záujmu si môžete cez online rezerváciu zarezervovať termín 14.-15.-16., pretože ten sa zatiaľ zobrazuje ako voľný.
V inom prípade si môžete zakúpiť voucher bez termínu a vhodný termín si zarezervovať priamo v hoteli na info@bazilika.eu, alebo na tel. čísle +36 33520685.

Prajem pekný deň.

Igor Pavčík

dobry den mam nakupeny voucher a rad by som vedel, ako ho mam vyuzit z recepcie hotela mi napisali ze volne terminy si najdem na stranke zlavomat.sk, ale neviem kde..........­....ako to hladat?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pán Pavčík,

keďže ste si zakúpili voucher bez termínu, je potrebné sa ohľadom dostupnosti termínov informovať priamo na recepcii hotela telefonicky na tel. č. +36–33/520–685 alebo e-mailom:
info@bazilika.eu.

Prajem pekný deň.

Tomáš

Dobrý den prajem chcem sa spýtat prečo mi nedovolí si rezervovat si termín od 27.7. 28.7. 29.7. ? dakujem za odoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Tomáš,

pravdepodobne je hotel z dňa 27.7 na 28.7.2018 plne obsadený a preto rezervácia nie je možná. Ak máte záujem, môžete si izbu rezervovať v inom termíne v ktorom to bude možné.

Prajem pekný deň.

Jana Košková

Dobry vecer
Chcem si kupiť pobyt na 5 dni pre 2 osoby a jedno 12 roč. dieťa.Ako zaplatím za dieťa? V online platbe je len za 2 osoby.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Doplatok za dieťa sa platí na mieste. Pred zakúpením pobytu Vám odporúčame overiť si dostupnosť prísteliek na daný termín.

Pekný deň.

Andrejka

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte voľný termín od 29.6.2018 do 01.07.2018 (3dni a 2 noci) 2 dospelé osoby

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo penzión na info@bazilika.eu alebo +36 33520685.

Pekný deň.

kristína Fehérová

Dobrý deň.
Je možné platiť v hotovosti, alebo prevodom na váš účet?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Platba v hotovosti nie je možná. Bankový prevod je možný.

Pekný deň.

Eva Vinceova

Dobrý deň
Je možné pri kúpe pobytu za 99 EUR na dve noci pre dve osoby , to využiť 1 noc 4 osoby. Ďakujem pekne

Penzión pod Bazilikou

Dobry den prajem! Nie je mozné.

Lucia Parnicka

Dobrý deň, dá sa do izby umiestniť prístelka?

Penzión pod Bazilikou

Dobry den prajem.

Ano, dá sa do izby umiestnit pristelku.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore