Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Výmena kolies či prezúvanie v Le Garaže

4,8 / 5 Le Garaže Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Slavomir Venglarcik

Dobrý deň. , Ktorý najbližší voľný termín máte voľný na prezutie pneumatík ak si dnes zakúpim kupon.

Le Garaže

Dobrý deň, piatok 20.4 o 11,00 a 11,30. Najlepšie, ak nás kontaktujete telefonicky na 0948734719.

Dana Kepesova

Dobrý den, aký voucher kúpiť,ked potrebujem prezut letne za zimne a mám každé koleso na disku? Teda nedávame dole pneumatiky, iba prehadzujeme. Aka je čakacia doba_
Dakujem, Dana

Le Garaže

Ak mate na leto kolesa s plechovými diskami tak 7,99, ak elektrony tak 9,99. Objednava sa, takže nečakáte. Pekný deň.

Vierka Pavlíková

Dobrý deň,
Koľko budem platiť keď mám 13" kolesá (Opel corsa ) za kompletné prezutie s prehodenie pneumatík s vyvážením, s voucherom ?
je správne zakúpiť voucher na 14,99€ ?
Dakujem za odpoveď

Le Garaže

Pekný deň. Áno, správny je voucher za 14,99.

Daniel

Zdravím mám alu disky 16" a chcem prezuť zo zimných na letné, ale letné mám obuté na druhých diskoch tiež 16" ktoré ale nechcem toto leto použiť. Moja otázka znie, koľko budem doplácať ku 14,99€ za vyzutie tých letných ?

Le Garaže

Dobrý deň, doplatok budú 4 eurá.

Radoslav

Dobry den, aky kupon potrebujem pri vymene plechovych diskov za letne elektrony 16" ?

Le Garaže

Dobrý deň, potrebujete voucher v hodnote 9,99. Ďakujeme.

Slavo

Dobrý deň.
Koľko budem celkom platiť, keď mám:
Kia Niro
18" kolesá
Kompletné prezutie s prehodenîm pneumatík a snímače tlaku.

Le Garaže

Dobrý deň, celková suma s voucherom nepresiahne 25 eur.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore