Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Ubytovanie v Chate pod Soliskom v nadmorskej výške 1840 m n. m. v štýlovej izbe

4,7 / 5 Chata pod Soliskom Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Matej Chvalek

Dobry den, mohli byste mi poslat nabidku na pobyt jako nabizite zde? 1 noc pro 2 osoby s polopenzi v terminu od 23.8. do 24.8. 2018. Dekuji

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Na našej stránke ponúkame v tomto zariadení pobyty platné len do 30.6.2018.

Pekný deň.

Dominika Buryová

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať či je v cene lanovka na chatu pod soliskom alebo z nej alebo či obe treba doplatiť.
Ďakujem.

Chata pod Soliskom

Dobrý deň,
spiatočný lístok – lanovka na Solisko – nie je v cene voucheru
S pozdravom

Liliana R.

Príjemný dobrý deň, prosím Vás, je možný nástup aj v piatok 15.6.2018? Mali by sme záujem o dni od 15.6.-17.6.2018. Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo chatu na chatasolisko@gmail.com alebo +421 917 655 4­46. Prípadne si môžete pozrieť našu ponuku online termínov.

Pekný deň.

Michal Vöröš

Zdravim mate nieco volne v termine 25.7 az 2.8?

Chata pod Soliskom

Dobrý deň, Ďakujeme za prejavený záujem. Akcia cez zľavomat platí do 30.06.2018.
Recepcia

Suslik Robert

Dobry vecer chcel by som sa opytat na pobyt v obdobi od 27.8 do 31.8 Dakujem

Chata pod Soliskom

Dobrý deň,
Ďakujeme za prejavený záujem.
Momentálne sú pobyty cez zľavomat nastavené len do 30.06.2018.
Ubytovať sa môžte aj cez email chatasolisko@gmail.com , avšak za bežnú cenu v sezóne, na ktorú sa akcia cez zľavomat nevzťahuje.
S pozdravom Recepcia
 LG

Erika

Dobrý večer, chcela som si u vás objednať v máji ubytovanie,ale čítala som, že lanovky vtedy na chatu pod Soliskom nepremávajú.Je to pravda?

Chata pod Soliskom

Dobrý deň,
Z dôvodu údržby, nebudú lanovky v určitých termínoch premávať. Aktuálne informácie máte na vt.sk/informa­cie/prevadzko­va-doba-lanoviek/
S podzravom,
Recepcia

Erika

Dobrý večer, chcem sa opýtať,kde sa dá parkovať.Ďaku­jem Erika

Chata pod Soliskom

Parkovať môžte blízko lanoviek, kde sa nachádza parkovisko.
S pozdravom
Recepcia

Ing. Marián Dulanský

dobrý deň, prečo sa nedá kúpiť pobyt od 01.06.2018 do 02.06.2018 t.j. noc z piatka na sobotu ?

Chata pod Soliskom

Dobrý deň,
Daný termín je obsadený.
Ďakujeme
Recepcia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore