Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Prístrojová pedikúra s lakovaním

4,5 / 5 Monika Lengyelová Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Ľudmila Šaková

Zdravím, chcem sa opýtať, či by bolo možné aby sme prišli 3 zákazníčky naraz, je mi jasné, že naraz by ste nám pedikúru nerobili, len by sme chceli ten čas stráviť spolu, mať možnosť popri tom kecať…viete chceli by sme takto začať také babské stretko…Vďaka za odpoveď

Monika Lengyelová

Dobrý deň
Verím, že chcete s kamarátkami stráviť fajn deň, ale myslím, že môj salonik je dosť malý na toľko ľudí naraz. Preto to asi nebude možné. 👣

Edita

Dobri den,cenna bude rovnaka I ked nemam uplatnenu akciu?Viete rada,bysom vyskusala aj taku pedikuru.Dost ma trapia dva nechti,ktore ma trapia dlhe roky,a liecila som si ich dost dlho,dokonca aj k moru som bola a nic,pomoze mi ta vasa pedikura?Mam pedikurku s ktorou niesom velmi spokojna.Prero lebo ziadne radi,a dokonca mi ich nechce ani nalakovat,a ja tak snivam otom I ked ich mam take ake mam,nemam ich velmi strasne,ze ze sa date na utek,haaa.Ked tak sa prosim ozvite.Dakujem.

Monika Lengyelová

Myslím, ze sme spolu už volali a dohodli sa.👣

Eva Lewandowská

Prajem krásny deň, chcela by som sa spýtať keďže na prístrojovej pedikúre som ešte nebola, či mi odstráni aj veľmi hrubé päty – mala som úraz na členku takže som dlho nechodila na pedikúru tak tie päty sú troška hrubšie.

Monika Lengyelová

Prístrojom sa odstraňuje zhrubnutá koža, keďže hlavne na to je určený. Ale treba hlavne vidieť nohu, pretože sa nedá jednoznačne povedať že Vám odstránim všetko naraz. Možno bude treba ďalšia návšteva.👣😄

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore