Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Kúpeľný Relax v Spa Hotel Grand Splendid*** v kúpeľných Piešťanoch

4,5 / 5 SPA Piešťany Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
marta pavlikova

Dobry den
od deti sme dostali poukaz na datum 28,6 do1,7
ake potvrdenie si mame donest iba to čislo vaucheru ten kod

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Je potrebné si priniesť vytlačený voucher.

Pekný deň.

Kúpele Piešťany

Dobrý deň,

Je potrebné si priniesť vytlačený voucher.

Pekný deň.

Marta Krajačičová

Dobrý deň, mám záujem o Kúpeľný Relax v Spa Hotel Grand Splendid v kúpeľoch Piešťany s pobytom pre 1 os. na 3 dni /2 noci/ s 2 liečebnými procedúrami za 119,– € a 3 x pobyt pre 2 osoby s 2 liečebnými procedúrami za 219,– € v termíne od 29.6. do 1.7.2018. V ponuke sa nedá vyznačiť termín 1.7.2018.

Kúpele Piešťany

dobrý deň, rezerváciu cez zľavomat poprosíme rezervovať len v termínoch, ktoré sú k dispozícií
ďakujeme

Daniela

Dobrý deň. Dajú sa pri plateni použiť aj RELAXPAS kupony?

Kúpele Piešťany

Pekný deň pani Daniela,

môžete použiť u nás iba Relax Kupón Cadhoc

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Na našej stránke nie.

Pekný deň.

julia rydza

je možne sa u vas ubytovat aj zo psom?

Kúpele Piešťany

dobrý deň, j e možnosť ubytovať sa so psíkom z a poplatok 15,–- € na noc

Ľudmila Kalafusová

Mám záujem o pobyt vo vašom zariadení Grand hotel pre 1. osobu s 3.liečebnými procedúrami do 30.6.2018 ja mám záujme v termíne od 18.6.2018 do 21.6.2018 t.j. tri noci v cene 175 EUR. Nedá sa označiť termín , aký je VS ?Zaplatím kartou beriete VIS kartu ? moja e-mailova adresa : samtedtc1@stonline.sk
Ďkujem pekne.

Kúpele Piešťany

Nech sa páči v prípade záujmu o pobyty kontaktujte priamo kúpele Piešťany booking@spapiestany.sk,
rezervačné oddelenie.

Dana Suchankova

Dobrý deň. Čo z fajčiarom? Máte nejaké priestory pre nich?

Kúpele Piešťany

Žiaľ nie, fajčiť je možné pred hotelom.
Celý hotel je nefančiarský.

Martina Kurpasova

Dobry den, chcela by som sa spytat, na zmenu datumu ponuky. Ponuka je platna do 2.8.18, ak by som si potrebovala zmenit datum ubytovania a bolo by to az po datume 2.8.18, co by to obnasalo, je tam nejaky poplatok a podobne? Dakujem

Kúpele Piešťany

Dobrý deň pani Kurpasová,

pobyt máte kúpený cez spoločnosť zlavomat, prosím o zmenu cez danú spoločnosť.
Termíny boli spoločnosti predlžené .
S pozdravom rezervácie kúpele Piešťany

Kveta Majtanova

Prosim vas je moznost aby som zaplatila za pobyt pre 2 osoby termin 9.-12. jul aj prevodom z uctu na ucet v banke? Nechcem platit online! Doteraz vzdy bol taky sposob ponuknuty!!!
Dakujem
Ing. Kveta Majtanova

Kúpele Piešťany

Pani Ing. Majtánová dobrý deň,

to platíte spoločnosti zlavomat, to je náš obchodný partner. Majú iné podmienky ako naša spoločnosť.
Rezervácie kúpele piestany

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Pri tomto hoteli nie je možnosť platby bankovým prevodom. Nakoľko ponúkame iba online termíny, kúpou voucheru zároveň vzniká záväzná rezervácia v hoteli. Preto nie je možné čakať na bankový prevod a blokovať tak kapacity hotela.

Pekný deň.

Alena B.

Dobry den, chceli sme si s kamaratkou zarezervovat pobyt na 2 noci pre dve osoby…ale uz je vypredane…je mozne rezervovat si pobyt v tejto cene priamo.u vas? Zial, pobyt pre 1 osobu uz je dostupny iba 1×, sme 2. Dakujem

Kúpele Piešťany

Prosíme o dátum rezervácie.
Preveríme. Slovenské liečebné kúpele

ludmila

Dobrý deň, máme záujem o pobyt v Spa Hotel Grand Splendid v termíne 8,9,10 jún 2018 pre 9 dospelých žien s polpenziou. Prosím o info možnosti a cene. Ďakujem

Kúpele Piešťany

nech sa páči môžete si rezervovať, poprosíme všetky mená klientiek

Slovenské liečebné kúpele

Gabriela Pavličková

dobry den vcera som zavazne uhradila pobyt vo vasom zariadeni avsak neviem ako sa preukazem pri nastupe na pobyt prosim o zaslanie mailu ohladom zaplateneho pobytu ako aj voucher na uvedeny rezervovany termin dakujem

Kúpele Piešťany

Dobrý deň, pani Pavlíčková, Vašu rezerváciu evidujeme, stačí, keď sa preukážete dokladom totožnosti.
Kúpele Piešťany

Janka

prosím vás, máte v ponuke aj izby so sprchovým kútom,

Kúpele Piešťany

nie, všetky izby sú s vaňou
Kúpele Piešťany

Vladimir Novacky

Dobry den, ako je možne, že predávate tento pobyt akože so zľavou, ( 119 eur),keď pri objednani priamo v kupeloch stojí len 100 eur ?

Kúpele Piešťany

Dobrý deň,
dané pobyty majú síce 2 procedúry, ale obsahovo sa procedúry líšia.
100 EUR/ procedúry termálny minerálny kúpeľ, bahnisko
119 EUR/ procedúry termálny minerálny kúpeľ, čiastočný bahenný zábal

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore