Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Bezbolestná operácia oboch očí femtosekundovým alebo excimerovým laserom

4,9 / 5 3F - Mikrochirurgia oka Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Mária

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať aká by bola vhodná operácia očí, excimerovým alebo femtosekundovým laserom? Mám 23 a nosím okuliare do diaľky (pravé oko: sph.dptr –0,50 cylinder 4,50 os 8, ľavé oko: –4,50 os 177).
Ďakujem za odpoveď.

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
s najväčšou pravdepodobnosťou budete vhodná na Femtosekundový laser, ale predbežne si nezakupujte voucher, máte dosť veľký rozdiel v dioptriách , pravdepodobne by Vám niečo prispela na operáciu aj Vaša zdr. poisťovňa. Predbežne sa objednajte na kompletné vyšetrenie a na základe tohto Vám povieme ďalší postup. 055/2851721, 0915 902 057.
Pekný deň, 3f.

peter k

Zdravim.
chcem sa opytat na operaciu kratkozrakosti. mam 0,75 a 1,0 dioptrie a vek 38 rokov.je pre mna zakrok vhodny? je mozna operacia aj v den vysetrenia?
dakujem a pekny den prajem

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
vzhľadom na vek o vhodnosti operácie rozhodne lekár na základe vyšetrenia. Voucher si nezakupujte, je potrebné sa objednať na t.č. 055/2851721, 0915 902 057.
Vyšetrenie a operáciu v jeden deň robíme len výnimočne pre pacientov, ktorý sa zdržiavajú v zahraničí.
Pekný deň, 3F.

marika horska

termín 30.6.2018 je posledný deň dokedy už musí byť vykonaný aj zákrok alebo je to termín na úhradu sumy podľa typu operácie ?

Za odpoveď ďakujem!

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
termín 30.6 je dátum, dokedy musíte mať zakúpený zľavový kupón a absolvované kompletné vyšetrenie pred operáciou. Na termíne operácie sa dá dohodnúť aj neskôr.

Pekný deň, mikrochirurgia oka 3f.

Jaroslav Hrabovský

Dobry den
Mam astigmatizmus na pravom oku aka je cena jedneho oka
Je potreba operacie oboch oci?

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
operácia je možná v sume 980 eur za obe oči. Podmienkou však je min. 1,5–2 roky stabilná dioptria a vek viac ako 18 a menej ako 40 rokov.Pre bližšie informácie volajte 0915 902 057, 055/2851721 , je potrebné sa objednať. Všetky potrebné informácie Vám povieme telefonicky.
Mikrochirurgia 3f.

Evelína Szepesiová

Dobrý deň!
Ja by som mala záujem o operáciu, ale včera som sa dočítala, že musím mať minimálne 1,5–2 roky tú istú dioptriu. 3 roky som nosila tú istú dioptriu šošoviek –3,75. Okuliare som rok nosila –3 a pred týždňom mi zmenila očná doktorka na –4 (ľavé oko) a –3,75 (pravé oko). Väčšinou nosím šošovky, len večer nosím okuliare. Chcem sa spýtať, že či by bola možná tá operácia?
Za odpoveď ďakujem.

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
dioptria musí byť ustálená, nakoľko Vám p. doktorka menila dioptriu, tzn. že sa Vaše dioptrie ešte menia. Vyčkajte poprípade pol roka alebo rok a objednajte sa k nám na konzultáciu. 0915 902 057, 055/ 2851721.

Pekný deň, 3f.

Jaro

Dobry den. Mozete mi blizsie napisat o ktoru ide metodu? Viem fungovat hned v den operacie? Mam 43 rokov a nosim cca –3. Dakujem

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
nakoľko máte už 43 rokov na tento typ operácie už nie ste vhodný. Sú možné iné metódy na odstránenie dioptrií. Pre viac informácií kontaktujte 0915 902 057, 055/ 2851721.
Pekný deň, 3f.

Monika

Dobry den chcem sa opytat aku operaciu treba ak mam 21 rokov a nosim okuliare –1,5 a –2 , este sa chcem opytat ci sa da platit aj na splatky dakukem

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
odporúčame zakúpiť voucher v sume 680 eur, čo sa týka splátok, musíte komunikovať s portálom zlavomat.sk.
Pekný deň, 3f.

Andrea kureckova

Dobry den. Chcem ss opytat ci tuto operaciu moze absolvovat pacient z ineho statu /madarsko/ za tu istu cenu alebo su tam aj ine poplatky? Kolko by to stalo za 1 oko?

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
operáciu môže podstúpiť aj občan z iného štátu, ale keďže nemá zdravotné poistenie na SVK je vlastne samoplatca. V tom prípade si voucher nezakupujte, cena operáciu bude v sume 680 až 980 eur za obe oči + 73 eur kompletné vyšetrenie. Každá pooperačná kontrola je platená sumou 18 eur. Podmienkou operácie však je min. 1,5–2 roky stabilná dioptria a vek viac ako 18 a menej ako 40 rokov. Pre bližšie informácie volajte 0915 902 057, 055/2851721 , je potrebné sa objednať. Všetky potrebné informácie Vám povieme telefonicky.
Pekný deň, 3f.

Lucia

Dobry den,mam dioptrie –1,5. Mam zaujem o operaciu.Kojim. Moja otazka znie ci sa moze uskutocnit operacia,pretoze som sa docitala ze sa neodporuca pocas tehotenstva a dojcenia. Ak nie zaujima ma preco sa neda uskutocnit. Dakujem

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
pokiaľ dojčíte operáciu neodporúčame nakoľko po operácii si dlhodobo kvapkáte do očí kortikoidné očné kvapky. Pokiaľ má však bábätko viac ako 6 mesiacov, po konzultácii by to bolo možné. Pre objednanie sa na konzultáciu volajte 0915 902 057, 055/2851721.
Pekný deň, 3f.

Simona L.

Dobry den, kedže to mám do Košíc dalej, je možne objednať sa na predoperačne vyšetrenie a v prípade, že operácia bude pre mna vhodná urobiť hned aj operáciu? ďakujem

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
kontaktujte nás na 0915 902 057, teoreticky by to bolo možné.
Pekný deň, 3f.

J

Dobrý deň,
mám 33 rokov a dioptriu na oboch očiach –0,75. Je aj takáto dioptria vhodná na operáciu?
Ďakujem

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
je to síce nižšia dioptria , ale dá sa operovať. Záleží však na kompletnom vyšetrení. Kontaktujte 0915 902 057, 055/2851721.
Pekný deň, 3f.

Peter Berente

Dobrý deň. Mám otázku: od malička nosím okuliare, mám strabizmus a nosím okuliare +7;5 na obidvoch očiach. Premýšľam nad operáciou, bol som v minulosti operovaný v Košiciach ako dieťa,,a potom pred Základnou vojenskou službou,a trochu sa bojím výsledku, nakoľko by asi hrozilo u mňa dvojité videnie. Koľko stojí vyšetrenie? Operačný zákrok? Kontakt: 0908896298.

3F - Mikrochirurgia oka

recepcia3f@gma­il.com, 055/2851721 0­915 902 057.

Martina Bernátová

Dobrý deň dcérka bude mat v máji 18 rokov. Mohla by už absolvovať laserovú operáciu? Ďakujem 🙂

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
operácia je možná, podmienkou však je min. 1,5–2 roky stabilná dioptria a vek viac ako 18 menej ako 40 rokov. Dioptrie musia byť mínusové. Pre bližšie informácie volajte 0915 902 057, 055/2851721 , je potrebné sa objednať. Všetky potrebné informácie Vám povieme telefonicky.
Pekný deň, 3f.

Anna Dankova

Dobrý deň,mohla by som prísť na vyšetrenie?Mám 63 rokov a okuliare 2,5,neviem čo sa dá s tým ešte robiť,prosím o posúdenie.Ďa­kujem A.D.

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
vzhľadom na vek je potrebné urobiť kompletné vyšetrenie, aby sme mohli určiť aký typ operácie je pre vás vhodný. Na excimerovú operáciu už nie ste vhodná, pravdepodobne by bola možná výmena vnútroočných šošoviek. Pre bližšie informácie volajte 0915 902 057, 055/2851721 , je potrebné sa objednať. Všetky potrebné informácie vrátane ceny za operáciu Vám povieme telefonicky.
Pekný deň, 3f

Mária Talpašová

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či som vhodnou pacientkou na operáciu oboch očí femtosekundovým laserom. Mám58 rokov, nosím okuliare /do blízka 3,5 a do diaľky 1,5 obe oči/. Je možné to korigovať jednou operáciou naraz ? Budem vhodným pacientom vzhľadom na vek a dioptrie. Pracujem skoro denne na PC.
Ďakujem pekne za odpoveď.

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,

vzhľadom na vek je potrebné urobiť kompletné vyšetrenie, aby sme mohli určiť aký typ operácie je pre vás vhodný. Na excimerovú operáciu už nie ste vhodná, pravdepodobne by bola možná výmena vnútroočných šošoviek. Pre bližšie informácie volajte 0915 902 057, 055/2851721 , je potrebné sa objednať. Všetky potrebné informácie vrátane ceny za operáciu Vám povieme telefonicky.
Pekný deň, 3f

Natalia

Dobry den,

chcela by som sa opytat, ci sa u Vas da uplatnit dozivotna zaruka. Pretoze, hlavne u zien sa po porode zhorsuje zrak. Dalsiu otazku by som chcela nasmerovat na to, ci je potrebne mesiac pred operaciou nosit namiesto sosoviek okuliare (kdesi som to pocula, ze ano).

Vopred dakujem za odpoved

 N

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
záruku máte v zmysle, že ak by náhodou došlo k progresii dioptrií, máte reoperáciu bezplatne. Okuliare stačí nosiť 5 až 7 dní pred kompletným vyšetrením a pred operáciou.
Pekný deň, 3f

ivan pupala

dakujem…
moj vek je 68.rokov.

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň, vo Vašom prípade, operácia výmena vnútroočnej šošovky, nie laserová operácia.

ivan pupala

potrebujem okuliare na čitanie,momentalne mám 4.?!!
dá sa urobit korektura oboch oči? a cena ?!

3F - Mikrochirurgia oka

Táto operácia odstraňuje len okuliare do diaľky, a nevieme vek, takže tažko povedať čo ďalej

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore