Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Novovybudovaný apartmánový komplex Čerešňový sad s wellness a množstvom aktivít po okolí

4,6 / 5 Apartmány Čerešňový sad Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Marcela Kováčová

Dobrý večer,
chcela by som sa spýtať či máte voľné izby 22.2.-24.2.? Pravdepodobne by sme chceli tri izby.
Ďakujem za info

Apartmány Čerešňový sad

Dobry den, vikndove terminy piatok – nedela mame vpredane do marca. Najblzsi volny termin pocas vikendu je 22. – 24.3.2019. v pri­pade akychkolvek dalsich otázok nas kontaktujte na rezervacie@ceresnovysad.sk.

Erika

Dobrý deň,
Rada by som sa informovala či je wellness privatny
Dakujem

Apartmány Čerešňový sad

Dobry den, wellness je iba pre ubytovanych hosti. Vyuzit ho mozte 16:00 – 20:00 od pondelka do soboty. Maximalny pocet osob na jeden vstup je 6.

Lucie

Dobry den.. chtela bych se zeptat jakou formou podavate ranajky…svedsky stul a nebo jine? Ptam se z duvodu bezlepkove diety, pokud by nebylo na vyber u svedskeho stolu jestli byste mi mohli nabidnout bezlepkove ranajky. Dekuji.

Apartmány Čerešňový sad

Dobry den, ranajky podavame formou bufetu.

Jozefina

Dobrý večer, mala by som záujem kúpiť dvojdňový pobyt vo Vašom zariadení, ale je to len s raňajkami. Moja otázka je, či sa dá dokúpiť aj večera, poprípade procedúry a ak áno ako?
Ďakujem za odpoveď

Apartmány Čerešňový sad

Dobry den, sme ubytovanie v sukromi v podhori Vysokých Tatier. Ponukame nasim hostom ranajky. Moznost veceri nemame. Nase wellness je vybavene fínskou saunou, parnou saunou, infra saunou, virivkou.

Tatiana

Dobrý deň, mame ročne bábätko, to je bez nároku na lôžko, a 4.toxne dieťa je možné varianta dvojlôžkovej izby s prístelkou pre 4 rocneho? Mali by sme záujem o termín 1.3. Až 3.3.je to môžne?

Apartmány Čerešňový sad

Dobry den, ano pre 4 rocne dieta je mozne objednat pristelku. Cena pristelky je 14,–/noc s ranajkami.

Apartmány Čerešňový sad

Dobry den, v termine od 1.3 do 3.3. mame momentalne dostatok volnych dvojlozkovych izieb. Ak mate zaujem o pristelku, je to mozne. Pri rezervacii alebo kupe kuponu to prosim napiste do poznamky.

Ludmila

Dobrý deň, práve som sa dočítala, že zariadenie neposkytuje daňový doklad pre uplatnenie si zlavy u zamestnávateľa na rekreáciu. Zaujimalo by ma či mi Zlavomat vystavý takýto doklad? dakujem

Apartmány Čerešňový sad

S touto otázkou sa prosim obrate na Zlavomat.

Silvia

Dobry veecer..Nebude volny termin od 18–20.1.2019.?To je hotel alebo samostatne ako keby domceky?dakujem..

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Silvia
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Na našej stránke si viete zakúpiť pobyt na termín alebo bez termínu. Ide o apartmanový komplex. Pre preverenie dostupnosti odporúčam kontaktovať rezort: tel. č.+421 902 97­6 363 alebo +421 902 976 3­66 alebo emailom na rezervacie@ceresnovysad.sk.

Pekný deň, Vám prajem.

Apartmány Čerešňový sad

Dobry vecer, v termine 18. – 20.1. mame volny posledny mezonet apartman a 2× apartman standatd. Nase apartmany su samostatne stojace budovy.

Ceresnovy sad Mengusovce

Jozef Tomasek

Dobrý deň prajem. Máme dvoch malých psíkov. Je možné prísť aj s nimi?

Ďakujem

Apartmány Čerešňový sad

Dobry den, domaci milacikovia su u nas vitani. Uctujeme si jednorazovy poplatok za kazdeho psika vo vyske 10,–Eur.

Meggie

Zdravim. Za dieta (1r) musime platit pristelku v 2-lozkovej izbe?

Apartmány Čerešňový sad

Dobry den, deti do 3. rokov bez naroku na lozko su grátis.

Ján

Dobrý deň,

  • je možné využiť aj dva kupóny po sebe a tým si predĺžiť pobyt?
  • je možné tieto kupóny využiť cez jarné prázdniny?
Ďakujem
Apartmány Čerešňový sad

Dobry den, pokial budeme mat vo Vami vybranom termíne volné kapacity, mozte vyuzit dva poukazy za sebou. Ano, daju sa uplatnit aj pocas jarnych prazdnin.

Petra Makišová

Dobry den,chcela by som sa opytat,ci je mozna pristelka pre dieta 5r pri kupe variantu v dvojlozkovej izbe. Dakujem

Apartmány Čerešňový sad

Dobry den, ano do dvojlozkovej izby je mozne dat aj pristelku. Cena pristelky s ranajkami je 14,–eur/noc.

Kveta Lompartová

Dobrý deň bolo by možné ubytovať sa u Vás zo soboty na nedeľu t.j.29.12.do 30.12.2018 na jednu noc s raňajkami? Ďakujem…

Apartmány Čerešňový sad

Dobry den, je mi luto, v tomto termine mame uplne vypredane.

Daniela Plavcova

Dobry den, da sa priplatit polpenzia ci je v blizkosti koliba? Dakujem

Apartmány Čerešňový sad

Najblizsia Koliba je na Tatranskej Strbe cca 4 km. V okoli je viacero restauracii. Poprad je vzdialeleny 15 minut cesty autom, Strbske Pleso cca 20 minut.

Anna Pacoňová

Dobrý deň varianta pobyt v dvojlôžkovej izbe..to je tá štúdiová dvojlôžková izba ? Na foto? Ďakujem

Apartmány Čerešňový sad

Dobry den, ano je to ubytovanie v izbe na fotografii „studiova dvojlozkova izba “

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore