Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt až na 5 dní v centre Ostrihomu s raňajkami

4,4 / 5 Penzión pod Bazilikou Ostrihom - Maďarsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Andrea Boldogova

Dobry vecer mam zaujem si rezervovat tento pobyt pre 2osoby na termin 10–11.11.2018 neda sa nam prist v piatok a nestihli by sme pravdepobobne ani ranajky v sobotu mate volny termin???

Penzión pod Bazilikou

Dobry den prajem!

Na termin 10.11. – 11.11.2018 este máme volné izby.
Kupón predávame iba na 2 dni. Keby ste chceli prist iba na 1 den, rezervujte si prosim Vás cez www.bazilika.eu.

S pozdravom,
Bazilika alatt Panzió

Lenka

Dobrý deň. Mala by som záujem o pobyt od 30.10.-2.11. Je vtedy možnosť doplatiť si u vás aj veceru? Chcem sa opýtať či je možnosť si odložiť u vás bicykle. Dakujem

Penzión pod Bazilikou

Milá Lenka!

Na tento termín nemáme volnú kapacitu.Ano večeru je možné doplatit ale večeru podáva Prímás Pince.5 minút pešky od nášho penziónu.Ale onedlho budeme mat ponuku spolu s večerou aj na Zlavomate.
S pozdravom:
Bazilika alatt Panzió

Mihalovicova Zlatica

Mate volny termin prosim od 17.9.do 19.9..alebo 19.9.do 21.9…ak ano..chcela by som si ho rezervovat.hned vas budem kontaktovat..neviem ci mozem si to uz kupit inu moznost nemam som mimo slovenska…dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zlatica,

ďakujeme za Vašu otázku. Termín 17.9–19.9.2018 sa v našom rezervačnom kalendári zatiaľ zobrazuje ako voľný, preto v prípade záujmu je potrebné si pobyt na tento termín zakúpiť skôr, ako sa vypredá.

Prajem Vám krásny deň.

Mihalovicova Zlatica

Mate prosim volny termin 17.9.do 19.9.?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zlatica,

ďakujeme za Vašu otázku. Vami vybraný termín sa v našom rezervačnom kalendári zatiaľ zobrazuje ako voľný. Preto v prípade záujmu je potrebné si pobyt na tento termín zakúpiť skôr, ako sa vypredá.

Prajem Vám krásny deň.

Lea Kováčová

Dobrý deň chcem sa spýtať či máte voľný termín 9.-11.9.2018 pre 2 osoby aj so vstupom do aquparku cena 119€.A tiež či sú v tomto termíne otvorené aj vonkajšie bazény v aquparku.
Ďakujem
Kováčová

Penzión pod Bazilikou

Dobry den,

Myslíte termin 09.09.-11.9.2018?Na tento termin máme ešte volné izby.Vonkajšie bazény od septembra už nie sú otvorené.
S pozdravom
Bazilika alatt Panzió

Vlado

Dobrý deň. Chcel som sa opýtať, či sa s maďarským personálom dá dohovoriť po anglicky/nemecky. Ja totiž neviem po maďarsky a Maďari sú známi tým, že väčšina neovláda cudzí jazyk. Ďakujem.

Penzión pod Bazilikou

Vážený host,
Musím Vás sklamat.Máte velmi zlé informácie o madaroch.Náš personál dokonale ovláda madarsky ,slovensky,an­glicky.
S pozdravom:
Bazilika alatt Panzió

TOM

dobry den,
" Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať"
cize do 14dni od rezervovania je storno bezplatne?
dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Tom,

ďakujeme za Vašu otázku. Áno, voucher zakúpený bez termínu je možné v rámci 14-dňovej zákonnej lehoty stornovať bez storno poplatku.

Prajem Vám krásny deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore