Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

6 dňové putovanie po Azúrovom pobreží a Provensálsku

4,1 / 5 CK Metal Francúzsko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Lenka Ondrušková

Dobrý deň prajem, chcela som sa informovať, či je ešte voľné miesto v termíne 4.9–9.9 a aký je názov hotela kde sa bude bývať. Za odpoveď vopred ďakujem :)

CK Metal

Dobrý den,
ano, zájezd je stále dostupný.
Ubytování je standardně v hotelu** s vlastním sociálním zařízením.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Timea

Dobrý deň, chcem sa spýtať či nie je ešte volný termín v auguste? Vopred ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Timea,

ďakujeme za Vašu otázku. V našej ponuke je už iba termín zájazdu na Ut 4. 9. – Ne 9. 9. 2018.

Prajem pekný deň.

Mária MUDr., PhD Krajčírová

Prosím Vás mate ešte voľny zajazd z Vratislavy na Azurove pobŕešie a Provensalsko prejednu osobu, prípadne mi môžete do izby aj niekoho pridať , neviem Vaše telefonnne číslo ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mária,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na tento zájazd kontaktuje priamo CK na tel. čísle +420 547 385 464.

Prajem pekný deň.

Miriam

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, koľko približne si treba vziať vreckové na vstupy, ako dlho asi trvá cesta a či sa dá v autobuse kúpiť občerstvenie a či je tam WC. Vopred ďakujem za odpovede.

CK Metal

Dobrý den,

cca 70 – 100 euro dle zálib a věku. V autobuse je toaleta, průvodce máte po celou dobu. Můžete si koupit v autobuse nealko i alkoholické nápoje. Cesta trvá cca 16hod.
Tým CK Metal

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore