Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Zväčšenie pier alebo vyplnenie vrások kyselinou hyalurónovou

4,7 / 5 DermaFresh Senec  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Anet

Dobry den chcela by som sa spytat ktoru kyselinu si mam zakupit na pery, mam uzke a chcela by som viditelny efekt. Ci skor tu kde je 1,25ml alebo skor princess volume. Vdaka

DermaFresh

Dobry den, Luminera bude pre vas urcite lepsia, pekny den

Sandra

Dobrý deň,
prosím aké sú ešte ďalšie poplatky okrem ceny zakúpeného voucheru ? Niekde som sa dočítala, že sa platí aj za založenie karty a pri zväčšení pier je v cene zahrnuté už aj znecitlivenie pier ?
Ďakujem

DermaFresh

Dobry den, plati sa iba za zalozenie karty a to je uvedene na vouchery, anestetikum je v cene. Treba si vsak spravne vybrat kyselinu HA, pretoze je v ponuke okrem lokalneho znecitlivenia, ktore je zdarma, mame aj Princess s lidocainom, co je priamo v striekacke a tym padom aplikacia je komfortnejsia. Pokial vam staci lokalne anestetikum , tak si vyberiete bez lidocainu. V pripade otazok si zavolajte priamo k nam. Pekny nedelny den Dermafresh

Silvia

Dobrý deň, dás sa prosím použiť Princess Filler aj na vrásky na krku a v dekolte? Viem že sa to rieši aj mezoterapiou ale tú treba opakovať 2–4.

DermaFresh

Dobry den, na vradky na krku riesime styrmi sposobmi, patri k nim aj kyselina HA-Filler. Dalsie sposoby su prenitovanie, Plaxpot, Crystalis. Pokial matw zaujem o kyselinu Ha, najvhodnejsia je Princess Filler, alebo Revitrane Skinbooster. Pekny den

Lucia

Dobry den,
este sa opytam, ako mozem so stopercentnou istotou zistit, ze kyselina je vstrebana? Staci len to, ze opticky vidim, ze uz to nemam take ako po aplikovani, ze sa mi to vracia do povodneho stavu? A co sa moze stat, ak by kyselina nebola este uplne vstrebana a dala by som si aplikovat inu kyselinu? Dakujemza odpovede.

DermaFresh

Dobry den, ak je kyselina vstrebana, vidite sama a rovnako citite. Ak by uplne nebola , mozme aplikovat aj inu znacku, ale lekar posudi, ci cely 1ml. Pekny den

Lucia

Dobry den, chcem sa opytat aky casovy odstup a ci vobec musi byt medzi roznymi druhmi HA na zvacsenie pier. Pred cca 3 mesiacmi som mala ETERMIS 4. Dakujem.

DermaFresh

Dobry den , tento material nie je na SR velmi znamy. Pokial ho mate vstrebany, mozete si dat aplikovat bez akychkolvek pochybnosti inu kyselinu HA. Pekny den

Katarina

Zdravim,
podla prispevkov co citam, ja si mozem u Vas na mieste vybrat ktoru vypln pier z vasej ponuky pouzijete? Su to aj vyplne s latkou proti bolesti?

DermaFresh

Dobry den, mozete si vybrat, samozrejme treba brat do uvahy aj odporucenue lekara. Anestetikum pouzivame lokalne, alebo injekcne. HA s lidocainom je Volume+, ktory na zlavomate nemame, ale v ponuke sa nachadza. Pekny den Dermafresh

Miska

dobry den prosim vas aky je rozdiel medzi pricess volume a luminera hydryalix?

DermaFresh

Dobry den, Princess Volume je pre plnsie pery a Luminera , pre klientov, ktori este nemali ziadnu kyselinku aplikovanu , s uzsimi perami a na zaciatok nechcu mat plnsie pery a Luminera sa rychlejsie vstrebava. Pekny den

Diana

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je možné si zakúpiť 2 poukážky a využiť ich naraz. Mám úzke pery a myslím si že 1 ml by mi nestačil nato aby som mala pery podla mojej predstavy. Ak by sa to nedalo s poukážkami tak sa dá aplikovať 2ml za normálnu cenu ? Za odpoveď vopred ďakujem :)

DermaFresh

Dobry den, samozrejme, mozete si zakupit dve poukazky, bez problemov a aplikovat mozeme 2ml. Pekny den, prajeme Dermafresh

Eva

Pozdravujem ,mám hlbokú vrásku medzi obočím aj na brade dá sa aplikovať 1,25 ml pol na pol?

DermaFresh

Dobry den, kyselina HA sa da aplikovat, aj na polovicu. Mnozstvo urci lekar, k vasej spokojnosti. Pekny den
Dermafresh

Radana

Dobrý deň prajem, zväčšenie pier som absolvovala už niekoľkokrát, ale vždy s veľmi krátkodobým výsledkom. Sú v ponuke aj nejaké silnejšie kyseliny do pier ako Etermis, Princess, Teosyal atd.? Aby bol výsledok dlhodobejší. Ktorú kyselinu z vašej ponuky by ste mi poradili? Dal by sa nacenit aj objem 1,5ml? Pred pol rokom som mala etermis. Vopred ďakujem

DermaFresh

Dobrý deň, najsilnejšia na trhu, silnejšia, ako Teosyal a Princess Volume je Princess Volume+ + ml. Ak chccete trvácnosť je výborná aj Luminera Deep a tam je 1,5ml. S oboma máme výborné skúsenosti. Pre doplnenie: niekedy nie je vinou kyseliny Ha, trvácnosť, ale pokiaľ pravidelne cvičíte, alebo chudnete, poprípade ste mali detox, kyselina sa odbúrava rýchlejšie. Máme u nás športovkyne vrcholové aj rekreačné TAM sa bohužiaľ aplikácia musí opakovať častejšie. ďalšou príčinou môže byť aj intolerancia na potraviny. Pekný deň, prajem Dermafresh

Jelena

Dobry vecer,pred 1,5 roka som mala Theosial Kiss,sa da teraz pouzit Princess volume na piery?

DermaFresh

Dobrý deň, áno, možete použiť Princess Volume bez obáv. Je tam dostatočný odstup medzi aplikáciami. Pekný deň
Dermafresh Bulavčiaková majiteľ

Lucia

Dobrý deň, 1ml sa vpichuje , postačí na jednu časť -stranu, napr.okolie očí ?Akú značku pod okolie očí odporúčate?
Ďakujem

DermaFresh

Dobry den, pomer aplikacie kyseliny HA urcuje lekar podla potreby a zelaneho vysledku. Zvycajne postacuje 1ml. Odporuceme Prncess Filler, alebo Luminera 1,25 ml. Okolie oci sa da riesit i najnovsou technikou, pristrojom Plaxpot, alebo novinkou v mezoterapii Hydryal. Vsetko zalezi, co chceme vyriesit. Pekny den prajeme Dermafresh

Ema

Dobrý deň. Onkologicka pacientka dva mesiace po chemoterapii môže podstupit zväčšenie pier?

DermaFresh

Dobrý deň, pokiaľ je to primárne ochorenie krvi, tak bohužiaľ aplikácia nie je možná. Inak môžete. Prosím, ak chcete hovoriť o diagnóze, zavolajte dnes o pol druhej a lekár Vám odpovie na všetky dotazy.
Ďakujeme za pochopenie Dermafresh

Katarina

Dobrý deň, dá sa použiť voucher Princess Volume aj na objem líc? Ďakujem za info.

DermaFresh

Dobry den, ano mozete ho pouzit aj na objem lic. Tu vsak zvycajne nestaci 1ml. Pekny den a tesime sa na vas. Dermafresh

Laura

Dobry den. Prosim Vas ako dlho sa caka na terminik po zakupeni wousheru?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo salón na info@salondermafresh.eu alebo +421 948 208 595.

Pekný deň.

Anita Nagyová

Dobry den prajem , mam zaujem o vypln pier . Ktory produkt odporucate?dakujem za odpoved!

DermaFresh

Dobrý deň, je to individuálne. Pre úzke pery je vhodný Princess Volume a pre plnšie Princess Volume plus. Pekný deň Dermarfresh

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore