Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dobrodružstvo na vode alebo splav rieky Orava

5,0 / 5 OravaAction Tvrdošín  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Mira

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať čo je možné zakúpiť darčekový poukaz pre 4 osoby s touto cenou ? (4 krát 9,90€), myslím to tak, či je možné zľavu poslať v takom darčekovom formáte.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mira,

ďakujeme za Vašu otázku. Áno, je možné si zakúpiť darčekový voucher na túto ponuku 4×. Avšak je potrebné, si ku každému voucheru zakúpiť zvlášť darčekové balenie.

Prajem pekný deň.

Zdena

Dobrý deň, ako to je s tým, že voucher je na 1 osobu? mozem to darovat ako darcek priatelovi a ja si musim este taku istu sumu zaplatit sama?

OravaAction

Ano na jednu osobu.

Martina

Dobrý deň, chceli by sme ísť splavovať 8.7. ( nedeľa) zatiaľ sa nám Vás nepodarilo skontaktovať. Bude tento termín možný ?

OravaAction

Dakujeme za zaujem, treba volat cez pracovnu dobu. A ak chcete rezervovat termin treba postupovat tak ako to mate napisane na kupone, s uctou Zdeno.

Karolína

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či dieťa do 18 rokov musí byť v sprievode rodiča. Ďakujem.

OravaAction

Dobry den, nie nemusi.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore