Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nekonečná zábava v TOP FUN Bory Mall s hodnotnými cenami

4,8 / 5 TOP FUN Bratislava - Lamač  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Kristína Jendrejska

Dobry den, zakupila som 70 zetonov na dni pon – stv do 30.11.2018. Chcela by som sa opytat, ci je potrebne vsetky zetony minut do 30.11.2018 alebo staci uplatnit kupon, vybrat cast zetonov a zetony mozme vyuzit aj v decembri? Dakujem za info.

TOP FUN

Dobry den, musite do vtedy pouzit voucher. Ako nalozite s kartou a zetonmi je uplne na Vas.
;) TOP-FUN TEAM.

Aneta Sokolíková

Dobrý deň. Kúpila som si poukážku na 30žetónov. Zaplatila som prostredníctvom karty, na stránke vraj všetko v poriadku prebehlo, ale o potvrdení mi neprišiel ani mail a ani mi neodišli peniaze z účtu.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Aneta,

ďakujeme za Váš podnet. V našom systéme evidujeme Vašu objednávku ako uhradenú s tým, že sme Vám po prijatí platby zaslali aj voucher.
Voucher Vám však samozrejme zasielam opätovne. Poprosím Vás skontrolujte si priečinky „Spam“ a „Reklama“, keďže naše e-maily končia najčastejšie práve tam.

Prajem pekný deň.

t

dobry:) vytvorenie klubovych kariet sa da pri vstupe? je tam niaky poplatok?

TOP FUN

Dobry den,
karta je zdarma, na jej vytvorenie staci mat so sebou rodica (z. zastupcu) alebo musi mat aspon 16rokov a viac. :)
O kartu je mozne poziadat pri pokladni.

Tunde

dobry, ked mam voucher kupovany ten 30zetonovy tak mozeme vstupit do Top Fun-u dvaja a rozdelit zetony?

TOP FUN

Dobry den,
podobna otazka uz tu bola :)
ano je to mozne. Treba si vytvorit 2 nase klubove karty.

Michal Průžek

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je možné keď si kúpim 50 žetónov- rozdeliť ich medzi dvoch ľudí ?

TOP FUN

Dobrý deň,
je to možné ale treba si vytvoriť 2 klubové karty Top-Fun.
S pozdravom – Top-Fun team.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore