Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dentálna hygiena vo Family Dental Care v Košiciach

4,7 / 5 FAMILY DENTAL CARE Košice Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Lucia

Dobrý deň,

na voucheri sa píše, že nie je možné si ho dať preplatiť zdravotnou poisťovňou.
Z akého dôvodu? A prečo na to nie je človek upozornený už pred nákupom voucheru, ale až po jeho zakúpení?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Lucia,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Voucher si nie je možné nechať preplatiť zdravotnou poisťovňou, čo je aj uvedené v sekcii „Ako uplatniť“.

Prajem Vám krásny deň.

Zuzana

Dobrý deň. Je možné využiť voucher na dentálnu hygienu aj pre dieťa, ktoré ma fixný strojček na horných zuboch? Ďakujem

FAMILY DENTAL CARE Košice

Samozrejme ;-)

Miroslav

Dobry den,

rad by som absolvoval vstupne vysetrenie, ktore mate v ponuke. Je to mozne aj ked nie som klientom ziadnej z poistovni, kedze zijem v zahranici? Dakujem za odpoved.

FAMILY DENTAL CARE Košice

Dobrý večer, samozrejme nie je žiadny problém… ošetrujeme aj nepoistených pacientov – ste vítaný 😉

Diana

Dobry den chcem sa opytat mam citlive dasna… je to bolestive?…bola som asi pred 8 rokmi na DH a bolo to hrozne

FAMILY DENTAL CARE Košice

Dobrý deň, ošetrenie vo Family Dental Care sa snažíme prispôsobiť pacientovi po všetkých stránkach, a to aj zvýšenej citlivosti. Našim pacientom doporučujeme DH min. 2× do roka preto, aby sme predišli zápalom, ktoré môžu byť príčinou Vašej zvýšenej citlivosti… jednoznačne doporučujeme, aby ste prišla na DH a upozornila na Váš problém vopred ⇒ dentálna hygienička sa Vám bude špeciálne venovať. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

Ludka

Dobry den, je mozne voucher vyuzit aj v novootvorenej pobocke na Zriedlovej, ci len na Hlavnej 5?

FAMILY DENTAL CARE Košice

Dobrý deň, Family Dental Care nemá pobočku na Žriedlovej ul., iba na Hlavnej 5, Košice.

Juraj Petruňa

Zdravim,
Pisete: Voucher je možné využiť od 15.6.2018.

A dole je: Môžete využiť do 31. 8. 2018

Do kedy teda plati ponuka?
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pán Petruňa,

voucher je plantný presne v období od 15.6.2018 do 31.8.2018, čo je presne 78 dní. Takže ho môžete využiť kedykoľvek v tomto období.
Čo sa týka platnosti ponuky, predpokladné ukončenie akcie je 17.8.2018 (dátum do kedy je možné voucher zakúpiť), pričom Vám tento termín nevieme presne zaručiť, keďže sa ponuka môže vypredať aj skôr.

Prajem pekný deň,

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore