Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Bavlnené Jersey plachty v prvotriednej kvalite: 21 farieb a 5 veľkostí

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

JANA DUBINSKA

dobrý deň, chcem objednať viac druhov tovaru ale nedá sa mi jeden tovar vložiť do kosika, hneď mi dá pokračovať v platbe nie v nákupe. Čiže ak chcem viac farieb tak musím za každý ks v inej farbe platiť zakaždým poštovné?Nie je v profile môj košík, iba moje objednávky.

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den,
určitě se to dá řešit, protože nám normálně chodí objednávky, kde je i vícero zboží za jedno poštovné. Nejlíp bude, když se obrátíte přímo na ZLAVOMAT, ať Vám poradí.
Děkujeme a jsme s pozdravem tým Aaryans Trade

Mirka

Dobry den, zakupila som dve rozmerovo rovnake plachty. Po rozbaleni som vsak zistila ze je velka. Dala by sa ta druha nerozbalena plachta vymenit za mensiu,? Dakujem

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Váš požadavek na výměnu vyřešíme. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Upraviť Ďalšie Ďalšie

Nikola Guľašová

Dobrý deň, objednala som si u vás pred malou chvíľkou obliečky na periny a chcela by som aj plachtu, je možné aby sa to dalo vložiť ešte k objednávke?
aby som už nemusela opäť platiť za poštovné

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Váš požadavek na změnu objednávky rádi vyřešíme. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Alena

Dobrý deň, prosím veľkosť 120 × 200 nemáte?

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý deň,
pokiaľ myslíte plachtu, tak tie máme v rozmeroch: 90×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm a 220×200 cm.
Pokiaľ myslíte obliečky, tak tie máme 100×135 cm prikrývka a 40×60 cm vankúšik.

S pozdravom tým Aaryan Trade, s r.o.

Aňa Chorvátová

pri kúpe 2 plachiet mi bude uctovane iba jedno postovne – kurier?

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, nákup zboží z jednotlivých našich akcí lze kombinovat na zlavomat.sk. Je nezbytné všechny požadované položky vložit do jednoho nákupního košíku a poté uzavřít nákup. Objednávka bude odeslána za jedno poštovné. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Denisa

Dobrý deň,
na akú výšku matracu sú tieto plachty?
Ďakujem.

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den , všechna naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm.

Alena Ďurčova

Dobry den spravila som obj a mam 80 kreditov nevi ako si ich uplatnit

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo na +421 232 117 321.

Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore