Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Dioptrické sklá, vyšetrenie zraku očným lekárom a zľava na rámy

4,8 / 5 IDEALOPTIK (2 pobočky) Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Simona Šottníková

Dobrý deň, dá sa Váš voucher využiť aj v prípade multifokalnych skiel?
Ďakujem vopred za odpoveď. Simona Šottníková

IDEALOPTIK

Dobry den,
samozrejme, kupon sa da vyuzit aj na kupu multifokalnych skiel.
Pekny den

Januľa Švecová

Dobry den. Nosim kontaktne sosovky. Okuliare vobec nemam ale chcem si ich dat spravit. Takze moja otazka vysetrujete aj dioptrie na okuliare aj na sosovky? Je to v cene tohto voucheru? V akej cenovej kategorii sa pohybuju dioptricke okuliare (damske) a aka cena je za obycajne dioptricke skla?

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, ano robime vysetrenie na okuliare, a aj na sosovky, len je potrebne pri vysetreni to povedat. Okuliare sa pohybuju okolo 89€, (pred zlavou 40% pri vyuziti voucheru,) ale mame aj lacnejsie a aj drahsie. Sklicka v indexe 1,5 vramci kuponu nedoplacate, ale zalezi ake mate silne dioptrie.

Dakujeme a pekny den.

Lenka

Dobry den, chcela by som sa informovať, aký by bol príplatok za stensenie 1.67 (spolu za obe skla) a samozafarbovanie. Dakujem

IDEALOPTIK

Dobry den, v pripade indexu 1,67 s antireflexom a samozafarbovacie je doplatok za par skiel 178€.

Pekny den prajeme

Simona

Dobrý deň, rada by som sa informovala o doplatok za výmenu skiel do vlastného rámu pri dioptrii 1,0 do diaľky a do celorámu. Prípadne pridať filter na PC.
Ďakujem veľmi pekne a pekný deň prajem.

IDEALOPTIK

Dobry den,
do prineseneho vlastneho ramu si uctujeme cenu za pracu a to 5€ .

Pekny den

Anit

V prípade že mám pocit zhoršenej kvality zraku nakoľko cely deň pracujem s PC aký je doplatok za vyšetrenie.

IDEALOPTIK

Dobry vecer,
v pripade zakupenia tohoto kuponu za vysetrenie neplatite nic.

Iva

Dobrý deň,
aký by bol príplatok na stensene skla 1,6? Dakujem

IDEALOPTIK

Dobry den, doplatok za stencene skla v indexe 1,6 je 37€.
Krasny den prajeme

Monika

Dobrý deň,

rada by som sa informovala, aká by bola kompletná cena v prípade prinesenia si vlastného rámu a požiadavky na výmenu stenšených skiel s PC filtrom? resp. ako dlho by som čakala na výmenu skiel?
Ďakujem.

IDEALOPTIK

Dobry den,
cena prace v pripade prinesenia vlastneho ramu je 5€ a cena stencenia skiel zalezi od zvoleneho indexu stencenia. Prosim kontaktujte telefonicky jednu z nasich prevadzok a velmi radi vam odpovieme na vsetky vase otazky.
Prajeme vam krasny den

Petra

Dobrý deň, dajú sa sklá vymeniť v akomkoľvek ráme? mám okuliare, kde mi treba len vymeniť sklá.
Čo sa týka merania, je možné zmerať zrak na kontaktné šošovky, alebo sú tam hodnoty rovnaké ako pri okuliaroch? Ďakujem.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, ano daju sa skla vymenit v akomkolvek rame. Na kontaktne šošovky je potrebne spravit vysetrenie, nakolko sa dioptrie lišia a je potrebne zmerat aj zakrzvenie rohovky.

Pekny den.

Maria

Dobry den! Ponuka plati na vsetky druhy skiel? Dakujem

IDEALOPTIK

Dobry den prajem,
ano ponuka plati na vsetky druhy skiel, pri ktorych su uctovane doplatky podla cennikov.

Dakujeme a pekny den.

Otakar Malík

Dobrý deň, prosím, v ktorej pobočke je väčší výber? Ďakujem

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, mame na oboch prevadzkach rovnaky vyber ramikov.

Dakujeme a pekny den.

k.

Dobrý deň
„v prípade prinesenia vlastného rámu vám bude účtovaná cena za prácu“ Aká presne je cena za prácu?
Ďakujem

IDEALOPTIK

Dobry den,
pripade ak je to druh ramu silon alebo celoram je to 5€, v pripade bezramoveho je to 15€.

Pekny den prajem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore