Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kalcium a magnézium pre fit pocit po celý rok

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Jirina Putzova

som odcestovana a pridem az o 2 tyzdne. Mohla by som si tabletky aj potom este objednat. Nechcem v tejto krajine pouzit platenie kartu. Dakujem pekne za pochopenie. Uz mam nejake doma, ale chcela by som este jednu sadu, aby mal kazdy svoje.
Dakujem

retia.sk

Dobry den. Samozrejme, akcia by este mala na Zlavomate ficat. V pripade, ze by nefungovala. Kontaktuje nas na objednavky@benedictus.sk a my Vam vsetko zabezpecime. :)

Prajeme pekny den.

Gustav

dodáváte i do ČR ?

retia.sk

Dobry den Gustav, vieme poslat balik aj do CR, ale museli by sme to riesit individualne. Skuste nas kontaktovat na objednavky@benedictus.sk alebo na 00421 0948917838 a zariaidme to tak, aby sme splnili vasu predstavu. Prajeme pekny den.

Patrik Ondreáš

Je možnosť poslať aj poštou? Ďakujem

retia.sk

Dobry den Patrik, standardne k tejto akcii to nie je mozne, ale prosim kontaktujte nas na telefonnom cisle 0948917838 a zariadime to tak, aby sme splnili vasu predstavu. Prajeme pekny den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore