Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Darček, ktorý poteší novopečených rodičov: meno novorodenca s pôrodnými údajmi

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Abraham

Dobrý deň, dokončujem objednávku na vašej stránke s použitím zľavového kupónu zakúpeného na zľavomate. Avšak keď chcem uplatniť kupón tak mi napíše toto: Varovanie: Zľavový poukaz je buď neplatný, vypršal alebo bolo dosiahnuté maximálne množstvo použitia! Prosím o zaslanie poukazu, ktorý si uplatním v košíku. Ďakujem

ČistéDřevo.cz

Dobrý den,
napište nám prosím na mail info@cistedrevo.sk , vše s Vámi dořešíme co nejrychleji.
Děkuji,
Tomáš z ČistéDrevo.cz

Katka

Dobrý deň, dokončujem objednávku na vašej stránke s použitím zľavového kupónu zakúpeného na zľavomate. Avšak keď chcem uplatniť kupón tak mi napíše toto: Varovanie: Zľavový poukaz je buď neplatný, vypršal alebo bolo dosiahnuté maximálne množstvo použitia! Ani jedno z toho nie je možné, pretože som kód skopírovala priamo z voucheru, objednávam len jeden kus a platnosť je do konca decembra. Konečná suma objednávky aj s poštovným je 29,10. kde je prosím chyba? dakujem

ČistéDřevo.cz

Dobrý den,

slevový kód ze Zlavomatu.sk nám máte odeslat na email a my Vám vygenerujeme pokaz, který uplatníte v košíku.

Tomáš z ČistéDrevo.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore